Skocz do zawartości

Problem z dublowaniem nowych aukcji

Polecane posty

proszę o pisanie w tym wątku, aby wszystkie informacje były w jednym miejscu: http://forum.sello.pl/index.php?topic=2882.msg18858#new

 

Proszę napisać w jaki sposób są wystawiane aukcje, czy planowane czy nie, przez sello czy przez allegro, jakie są różnice w czasie wystawienia tych zdublowanych aukcji, oraz czy w panelu sterowania w dodaj usuń progrmay widnieje tylko jedna wersja Sello.

Link to postu

proszę o pisanie w tym wątku, aby wszystkie informacje były w jednym miejscu: http://forum.sello.pl/index.php?topic=2882.msg18858#new

 

Proszę napisać w jaki sposób są wystawiane aukcje, czy planowane czy nie, przez sello czy przez allegro, jakie są różnice w czasie wystawienia tych zdublowanych aukcji, oraz czy w panelu sterowania w dodaj usuń progrmay widnieje tylko jedna wersja Sello.

 

Witam, wystawienie następuje po sobie, dokładnego czasu nie podam bo pozamykałem aukcję.

Instalacja Sello jest jedna.

Ale może jest problem w innych rzeczach (inaczej jak zawsze)np:

- wybrałem dowolnego użytkownika w opcji wysyłania,

- komputery procują w sieci,

- na serwerze byłem zalogowany na to samo konto co na stacji roboczej - wysyłałem dane ze stacji roboczej.

- długo Sello wysyłało i coś mieliło, mieliło....,

- program nie pobierał potwierdzeń wystawienia aukcji,

- zdublowane wystawione aukcje nie były powiązane z towarem z subiekta.

 

Może coś to pomoże.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...