Skocz do zawartości

Jak należy ponownie wystawiać aukcje aby ich nie dublować?

Polecane posty

  • 2 miesiące temu...

To wielka szkoda. Temat ten był drążony od kwietnia i miałem nadzieję, że zostanie to uwzględnione w najbliższej wersji 1.6

 

"Wysłany przez: BarteK 

Umieść cytat

No dobra skoro jest większe zapotrzebowanie na taki znacznik to można by o nim pomyśleć. Ale prosiłbym jeszcze o zebranie informacji, które ułatwią jego wprowadzenie, m.in. proponowana nazwa, kiedy ma być oznaczany automatycznie, czy jego stan ma być do czegoś używany"

 

Link to postu

Proszę mi wierzyć, mimo wszelkich starań nie można zrealizować wszystkich zgłoszeń na bieżąco do nowej wersji. Mamy wiele starszych zgłoszeń, które także czekają na realizację a jakiegoś wyboru dokonać trzeba. Do tego trzeba doliczyć problemy zgłaszane na bieżąco, których sprawdzenie/zdiagnozowanie także pochłania czas. Najpilniejsze problemy będą rozwiązywane w pierwszej kolejności, jednak ze względu na przedłużającą się wersję 1.6 postanowiliśmy wypuścić ją szybciej, przesuwając część funkcjonalności do kolejnej wersji.

Oczywiście można by zrobić tą i inne do 1.6, ale wersja znów przedłużyła by się o miesiąc - więc nie o to chodzi, bo tak można by w nieskończoność przeciągać.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

W tej chwili nie jestem w stanie podać konkretnej daty, gdyż błędów i sugestii do poprawy jest sporo a ich priorytet zmienia się bardzo często - chociażby przez wzgląd na krytyczne zmiany w allegro, które mają priorytet ponad wszystkim. Od przyszłej jednak wersji częstotliwość/ilość zmian i poprawek powinna się zwiększyć.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Jestem zainteresowana powyższym tematem, ale sama kombinuję jak można to po prostu obejśc;) Ktoś zaproponował wystawianie z towarów - tylko pozostaje mi jedna kwestia? Kiedy na aukcjach na allegro zauważę błąd - to tzreba go zmienić od razu (w serwisie allegro, bo na sello się nie da) wówczas zmiana ta będzie dotyczycć tylko aukcji, a już nie zmieni się w szablonie czy tak? Wówczas stary szablon będzie posiadał dalej błąd. Z praktyki wiem, że zmienianie w kilku miejsscach jednego błędu jest bardzo prachochłonne. Poradźcie!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...