Skocz do zawartości

Klucz dostępu do Allegro API jest nieważny. Proszę skontaktować się z autorem pr

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Wszystko było ok aż tu przed chwilką bład pobierania transakcji :

 

Klucz dostępu do Allegro API jest nieważny. Proszę skontaktować się z autorem programu!

 

Wiem, że jest to już na forum, jednak ja mam już wystawione aukcje i pól godizny temu pobierałem transakcje a teraz już nie mogę więc to dla mnie bardzo dziwne.

 

Proszę o rozwiązanie, wystawiam w kategori

Biżuteria i Zegarki > Biżuteria dla Pań > Inna > Kolczyki

Link to postu

pewnie mają jakiś błąd, ale smacznie na razie śpią ;) rano zapewne sytuacja się wyklaruje. Nie ma się co martwić I tak w weekend raczej nie wysyłacie :)

 

Może i nie wysyłamy, ale chcielibyśmy profesjonalnie obsługiwać klientów, którzy w weekend także kupują. Nie mówiąc o tym, że chcielibyśmy także wystawiać aukcje i mieć info o dokonanych zakupach, jeśli ktoś dzisiaj chciałby odebrać dzisiaj zakupiony towar.

A także fakt, że płacimy abonament za coś, co ciągle się mniej lub bardziej wysypuje. Mało? Przeczesz forum, to uzbierasz więcej.

Link to postu

Jeśli przez weekend nic z tym nie zrobicie to mnie szlag trafi. Brak pobranych transakcji, brak wystawionych aukcji, straty finansowe, zaległości... Instert żadnych wniosków nie wyciągnął z poprzedniej sytuacji a zapewnienia, że się ona nie powtórzy można włożyć między bajki.

Teraz oczywiście z racji weekendu będziecie mieli gdzieś Wasz program, po wg Waszych założeń powinien on działać w godzinach Waszej pracy a tym czasem mnie tu krew zalewa - abonament wykupiony a ekipa Sello nawet nie może załatwić sprawy ze swoim kluczem WebApi

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...