Skocz do zawartości

problem z wystawieniem aukcji

Polecane posty

od kilku dni mam problem z wystawieniem aukcji, w kategori ksiażki i komiksy przy wszystkich aukcjach wyskakuje taki błąd:

 

Wysyłanie aukcji '....' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!  (0x80004005)

A przy sprawdzeniu oplat za aukcję wyskakuje dymek: zdelny serwer zwrocił błąd, zmień kategorię przedmiotu

Mialem ten problem już wcześniej i musialem modyfikowac bazę danych (sql)działało po odznaczeniu w specyficznych parametrow technicznych ksiażek, aż do piątku ....

Dodam, że w kategorii komputery aukcję SELLO wystawilo bez problemów, prosze o pomoc w rozwiązaniiu tego problemu.

 

z Pozdrowieniem

rokojo

Link to postu

Panie Bartku

Otóż tak zrobilem, stracilem poł dnia by czytac wypowiedzi znajdujące się na forum i Pana podpowiedzi zawarte w linku:

 

http://forum.sello.pl/index.php?topic=3027.msg19564#msg19564

 

rowniez nie pomogły.... i co teraz? bo pojęcia nie mam jak to zrobić by program dzialał poprawnie. A dzisiaj po raz kolejny program nie zaciągnąl mi nowych klientów do oczekujących na płatność, znów odznaczałem w parametrach wysyłania i odbierania opcję: "tylko na podstawie zmian w historii" tak jak radził mi Pan wczesniej, teraz niestety nie pomogło!

 

czekam na odpowiedż

rokojo

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...