Skocz do zawartości

Dziś pobrałem, chce przetestować ... nie ładuje żadnych danych

Polecane posty

Po pierwszym uruchomieniu Sello należy poczekać na pobranie kategorii.

Potem należy te dane pobrać, korzystając z menu Wyślij/Odbierz lub konfigurując automatyczną synchronizację.

 

Nie podając tych szczegółów nie wiemy w czym konkretnie jest problem, więc ciężko udzielić pomocy.

Link to postu

Otóż tak moi drodzy. Pobrał kategorie i jeszcze parę innych danych, ale nie mam teraz przed sobą raportu. Po czym nadal nie widziałem aktualnych informacji na głównym oknie. Spróbowałem użyć okna Wyślij/Odbierz odznaczając tam to co tylko się dało (pobrał dane) ale nadal żadne informacje nie pokazały się na stronie głównej. Tak więc miałem wedle programu zero aukcji wystawionych (wszędzie zera) i tak jakby czyste konto. Rozumiecie? Co mogłem zrobić nie tak?

Link to postu

Chyba was pogięło, że będę podawać jakieś swoje poufne dane, jak nawet nie wiem czy chce tego używać.  Nipy i inne cuda żeby sprawdzić jak działa demo programu? Porażka. W takim razie pozostajemy przy menedżerze. Poza tym jak to tak za każdym uruchomieniem pobiera pół godziny kategorie, no to wybaczcie.

Link to postu

hape "słoneczko" od kiedy masz firmę?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale dane firmy jak nazwa, adres, NIP czy regon NIE SĄ poufne, są cały czas dostępne dla każdego kto ma ochotę sprawdzić istnienie twojej firmy.

Cieszę się, że zostajesz przy managerze, jeden krzykacz wyciągający "pogięte" wnioski na forum mniej.

Link to postu

Poprawiłem komunikat, aby był bardziej jednoznaczny.

 

axelhorn, niestety nie dysponuję takimi danymi. Po ilości użytkowników na forum można pewne wnioski wysnuć. Część osób tu zarejestrowanych zapewne nie korzysta z Sello, ale też jest trochę, które nie są zarejestrowane na forum, a korzystają.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...