Skocz do zawartości

Sello wyłącza się samoistnie

Polecane posty

Witam!

Mamy problem z sello. W zakładce paczki przy próbie przejścia do paczek wysłanych sello zawiesza się a następnie wyłącza. Nie pomaga ograniczenie do paczek wysłanych w danym dniu czy tygodniu, efekt jest ten sam chwila zawieszenia i pad programu. Wcześniej wolno bo wolno ale przechodziło do wysłanych. Zrzut pamięci już wysłałem insertowi, ale może ktoś już miał podobny problem i udało się go rozwiązać.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam! Jest to dla mnie też problem. Sello wywala się u mnie na 3 komputerach, na pierwszym po wejściu w zakładkę "paczki", na drugim po wejściu na paczki->zablokowane, a na trzecim na aukcje. N tych komputerach są 3 różne windowsy, xp pro, vista i win7. Problem da się obejść tworząc nowego użytkownika :-) oczywiście dopóki nie zaczną się "wywałki" na tym nowym użytkowniku. Czekamy zatem na wersje 1.6. Pozdrawiam.

Link to postu

Więc jest to uszkodzona konfiguracja listy, która uniemożliwia poprawne załadowanie modułu.

 

Dla zaawansowanych

Można taką konfigurację usunąć w tabeli gr__konfiguracjaEx, jeśli problem występuje np. w paczkach, usuwając wpisy, dla których w kolumnie cge_Section znajduje się nazwa Paczki. Nazwa ta może mieć różne prefiksy i sufiksy - zależnie od tego której listy dotyczy. Więc w takiej sytuacji wydaje się najlepszym rozwiązaniem usunąć wszystkie wpisy zawierające taki ciąg znaków. Ewentualnie można ograniczyć się do usunięcia wpisów tylko dla tego użytkownika dla którego to nie działa (pole cge_User, 1=szef, pozostałe identyfikatory można sprawdzić w tabeli sl_User).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...