Skocz do zawartości

problem z ebay. co.UK

Polecane posty

witam

uzywam sello do wystawianie aukcji na ebay UK:

1. wyskakuje blad kopia z loga (Nie udało się dodać transakcji do aukcji nr 000000000000000 dla klienta xxxxxxxxxx (nY+sHZ2PrBmdj6wVnY+sEZ2PrA2dj6wBlIqhCJeLpw+dj6x9nY+seQ==)

Błąd -2147217887 (80040E21))

2. w ostanich dniach mam problem z pobieraniem transakcji i program sie wyłacza log z windowdsa 7 (orginalny) :

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: Sello.exe

  Wersja aplikacji: 1.5.2.1045

  Sygnatura czasowa aplikacji: 4bea6517

  Nazwa modułu z błędem: eBay.dll

  Wersja modułu z błędem: 1.5.2.1045

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4bea64e0

  Kod wyjątku: c0000005

  Przesunięcie wyjątku: 00020a64

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: 81a9

  Dodatkowe informacje 2: 81a932c99bd2d636a6e5ae23769535b7

  Dodatkowe informacje 3: 3990

  Dodatkowe informacje 4: 39906dc0368aa2856490b819eefccc49

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

  http :// go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

3. nie moge w sello znales opcji aby tez aukcje byly widoczne na ebay USA i canada ( jak recznie sie wystawia na ebay to jest taka mozliwosc )

 

4.

program jest sprzedawany jako kompatybilny z ebay UK wiec tez rowniez wydaje mi sie ze powina byc mozliwos drukowania etykiet adresowych Royal Mail ( poczta UK)

 

5.

czemu sello nie pobiera informacj dokonanych platnosc (paypal) z ebay? chodzi mi czemu nie aktualizuje aukcji i nie przenosi do zapłaconych

 

z powazaniem

Leszek

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

kpina!!! ten Insert to porażka...

musial ktos wyzwac ich i uzyc nie cenzutalnych slow aby ktos laskawie sie odezwal

jak by nie bylo zakupilem sello o powinienem otrzymac jaka kolwiek odpowiedz ,

no ale naprzyszłosc bede wiedzial zeby najpierw powyzywac , uzyc nie cenzuralnych słow.

 

GRATULACJE INSERT - NAJPIERW BLUZGAJ A POZNIEJ OCZEKUJ CZEGOS

Link to postu

Proszę o nie wyciąganie pochopnych wniosków. Insert to firma, a ja natomiast jestem programistą, a nie całą firmą. Właśnie dlatego nie odpisywałem, bo nie miałem dobrych wieści, a też ja nie czuję się odpowiedzialny za wszystkie błędy. Niestety cokolwiek bym w tym temacie napisał to skończyło by się właśnie bluzgami w moim kierunku - czego nikt raczej nie lubi.

 

Ja tu jestem po to, żeby pomóc, wysłuchać sugestii, nie natomiast po to by być obrażanym. Zdaję sobie sprawę jak wygląda sytuacja z eBayem, jednak mając takie a nie inne siły robocze trzeba zdecydować, które problemy będą usunięte w pierwszej kolejności. Nie jest to łatwe i niestety wystawia w szczególności moją osobę na krytykę, która na prawdę nie jest mi potrzebna i w niczym nie pomaga - a wręcz niepotrzebnie powoduje napływ emocji, i dlatego właśnie nie odpisywałem w tym wątku aby tego uniknąć.

Link to postu

Bo ja stoję na pierwszej linii ognia ;) i to musi przejść przeze mnie. Niestety "Insert" tego nie czyta tylko ja, jako przedstawiciel.

BarteK, z szacunkiem, ale może warto by "Insert" jednak poczytał. Kiedyś kiedyś pisałem by ktoś kompetentny od strategii rozwoju programu się publicznie wypowiedział. I nic, przepadło.

Nie mówię, aby właściciele firmy zaraz brali się za dyskusje na forum dot. co jak uruchomić, ale bywały tu już wątki dotyczące przyszłości Sello, czy podejścia firmy do tego projektu.

 

Ja w tej chwili - szczerze - traktuję Sello jak demokrację - jest zupełnie do dupy, ale najlepsze bo alternatywy nie ma. Chciałbym, skoro używam programu, płacę za niego i opieram na nim sporą część mojej działalności, aby ktoś od "wizji" powiedział co dalej z programem, co z inwestycjami na niego (vide ostatnie pady serwera strefy ewidentnie z powodu niedoinwestowania)... itd.

A w tej chwili jesteś w zasadzie tylko Ty. I nastawiasz twarz za rzeczy, na które prawdopodobnie nie masz wpływu.

Link to postu

Chodziło mi o to, że jak ktoś pisze InsERT to ma na myśli całą firmę. A Nawet jeśli poza mną ktoś czyta to forum (zwłaszcza wątki nietechniczne) to nie jest to cała firma lecz raptem kilka osób.

 

Nie chcę zatem wypowiadać się na tematy polityczne, bo nie ja o tym decyduję. W zasadzie to nawet nie powinienem się forum zajmować, bo to zadanie innego działu. Jednak tak jest po prostu szybciej dotrzeć do sedna problemu, bo to mnie (jako programistę) interesuje najbardziej. Przy okazji udzielam też pomocy, choć to zabiera cenny czas.

 

ale jestes pracownikiem insertu wiec insert to ty

W informatyce jest zasadnicza różnica między dziedziczeniem (BYĆ) a zawieraniem (MIEĆ) :). Więc nie jestem InsERTem a wchodzę w skład InsERTu ;). To taka mała dywagacja programistyczna.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Hej.

 

Dobrze że przed zakupem licencji chciało mi się przetestować sello pod eBay. Nie mniej z mojego punktu widzenia użytkownikowi który zakupił licencje specjalnie dla eBay i sami  piszecie że nie działa należy zwrócić wpłaconą kwotę!

 

 

Co do polityki Insertu to gratuluje działu marketingu. Pisanie że coś działa a tak naprawdę nie działa i pewnie zadziała w 2032r jest strzałem w stopę ;)

 

 

Sama idea jest dobra. Jeśli by to miało działać to chciałbym z tego korzystać. A tak pozostaje darmowy menadżer sprzedaży eBay lub turbo lister 2.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to postu

Może inaczej, to działało, jednak przez wzgląd na pewne zmiany które zaszły na webApi eBay'a przestało działać i będzie poprawione. Kwestia priorytetów i stosunku liczby sellowych użytkowników allegro i ebaya spowodowała taki stan rzeczy.

Prawdopodobnie w wersji po 1.6, czyli być może 1.6.1 będzie poprawka eBaya.

 

Więc to nie było tak, że ktoś (marketing) napisał, że coś działa, kiedy nie działa, bo gdy to pisał to było ok.

Link to postu

:) :)

żaden ebay nie działa,

ja pisałam o niemieckim ebayu, kupiłam licencję i okazało się że nie pójdzie bo sello nie jest w stanie zaciągnąć zmian webapi ebaya.

Dlatego do ebaya pozostaje zresztą dobrze się spisujący manager ebayowy przez przeglądarkę ( sam rejestruje wpłaty paypal )

a do wystawiania pozostaje stary sprawdzony turbolister 2

:P :P

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...