Skocz do zawartości

zaznaczanie do operacji przy przejściu miedzy zakładkami

Polecane posty

Dziwne zachowanie sello, wcześniej też zaobserwowałem podobne ale operacje nie szły po kolei i uznałem jako "może mój błąd"

 

Dla wyjaśnienia mam 2 konta na allegro obsługiwane przez sello.

 

1. zaznaczyłem aukcje/trwające na koncie 1 około 30 aukcji, wybrałem z lewej strony wystaw ponownie - poszło

2. przełączyłem na konto 2

PROBLEM 1 (mniej ważny): pozostają zaznaczone na 2 koncie aukcje które były zaznaczone na 1 koncie - chyba nie powinny, te aukcje nie były celowo przeze mnie zaznaczone.

3. Tu popełniłem błąd i chcąc wznowić pierwszą aukcję z listy wybrałem z lewej wystaw ponownie i poszło niestety 30 aukcji

PROBLEM 2 (mało ważny) nie daje się przerwać takiego wznawiania i podanego niżej usuwania

4. Ponieważ wznowiłem zbędne aukcje, sprawdziłem tytuł 1 aukcji do usunięcia, przełączyłem na aukcje/przygotowane, wyszukiwanie F8, wpisałem jedno-niepowatrzalne słowo z aukcji do wyselekcjonowania aukcji, sello znalazło 1 aukcję.

5. Uwaga: wybrana była zakładka aukcje/przygotowane. Klawisz Del w celu usunięcia i zaczęły się kasować aukcje z zakładki aukcje/trwające  ???

PROBLEM 3 (krytyczny) dlaczego kasują się aukcje z innej zakładki niż wybrana?

 

BarteK: uprzedzam, nie nagram tego na film. Niemniej gwarantuję, że taki efekt wystąpił i to (tu już tylko wydaje mi się, bez gwarancji) nie pierwszy raz!

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...