Skocz do zawartości

Płatności Allegro w Sello

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...

Jeśli Insert tak samo szybko na zmiany w Allegro reaguje nową funkcjonalnością w Sello, to użytkownicy Subiekta i pozostałych programów aktualizację stawki VAT 23% będą mieli na UERO 2012 :)

Wiem że to przykre, zwłaszcza że Bartek jest chyba jedyną pracującą w Insercie osobą starającą się pomóc Sello'wcą, jednak program zbyt wolno się rozwija. Wiem że 15zł za miesiąć od konta to nie ogromne pieniądze, tym bardziej że musicie płacić za dostęp za API, jednak za 150zł rocznie klient oczekuje pełnej funkcjonalności, zwłaszcza od takiej firmy jak Insert.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

 

Ponawiam pytanie

 

Witam.

 

Jestem nowym użytkownikiem i zastanawiam się nad zakupem Sello do mojej firmy. Mam następujące pytanie: czy Sello obsługuje formularze płatności Allegro i pobiera informacje z formularza do Sello ?

 

Pozdrawiam.

 

oraz wspaniałym rozwiazaniem byłoby dodanie systemu, który logowałby się na konto bankowe i weryfikował czy dany użytkownik allegro dokonał wpłaty, poprzez sprawdzanie np. tytułu (w aukcji wymagalibyśmy, żeby użytkownik w tytule podawał tylko nick) lub bo danych adresowych. Czekam na posuniecia w tej sprawie, ponieważ czas to pieniadz.

Link to postu

Tak w temacie emszmalu, auto księgowania i PzA.

Natrafiłem na taki problem mały, wpłaty przez PzA to w sello "Płatność z góry" natomiast w subiekcie dokumenty z tą formą płatności wypisujemy na kredyt kupiecki czyli jak w przypadku pobrań.

Przy zbiorczym wystawianiu dokumentów muszę dla PzA zmieniać formę płatności aby nie pojawiały się w operacjach bankowych.

Czy ktoś ma inny sposób lub czy jest możliwość aby w sello (może po niewielkich modyfikacjach) można było wybrać 3 sposób płatności z możliwością osobnej konfiguracji dokumentów i transakcji?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...