Skocz do zawartości

tytul aukcji na liscie magazynowej

Polecane posty

witam

co zrobic aby na liscie wysylkowej w miejcu nazwa towaru pojawial sie tytul aukcji?

wczesniej nie mialem tego problemu poniewaz nie korzystalem z opcji TOWAR tworzac aukcje.

teraz podczas tworzenia aukcji wpisuje jej tytul a w menu TOWAR

w polu nazwa jak w i polu tytul wpisuje ten sam numer ktorym oznaczylem produkt np 84532, jak teraz widze troche mi to namieszalo poniewaz w szczegolach transakcji tez mam tylko ten numer a nie tytul aukcji;-)

 

Link to postu

generalnie, nie da się. Towar nie ma odwołania do tytułu aukcji (w tagach używanych na wydruku). Można takie dane uzyskać, ale dla paczki (tag Paczka_AukcjaTytul). W przypadku gdy paczka zawiera towary z różnych transakcji, oraz różnych aukcji to w miejsce tagu zostaną podstawione wszystkie tytuły aukcji źródłowych, rozdzielone przecinkiem

 

 

Link to postu

hmm

moglem troche nie jasno napisac :)

dla pewnosci spytam jeszcze raz.

 

wystawiam aukcje, nie ruszam wogle opcji towar.

na liscie do pakowania - listamagazynowa - w polu nazwa towaru mam tytul aukcji.

 

jesli skorzystam z opcji towar i zarowno w polu Nazwa jak i Symbol wpisze np: 345-2

to na lisciemagazynowej w polu nazwa towaru pojawi mi sie 345-2

czy da sie w edytorze wydrukow zmienic tag [Towar_Nazwa] na taki ktory wstawi tam tytul aukcji

Link to postu

No napisałem, wydaje mi się w miarę jasno, że się nie da :). Tagi zawierające dane o towarze w paczce, to Cena, nazwa, symbol i liczba sztuk. Można natomiast wyświetlić nazwę(nazwy) aukcji dla paczki, bez rozbicia na towary.

 

Na liście magazynowej pojawia się nazwa towaru, tudzież jego symbol. Więc to co się tam będzie wyświetlać zależy od tego co użytkownik wpisał jako nazwę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...