Skocz do zawartości

oscGold i Sello

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...

Raczej nikt nie ma.

Generalnie właśnie dlatego nie polecam oprogramowania oscgold, ponieważ albo bardzo trudno jest się połapać w kodzie, albo bardzo drogo kosztują dodatkowe moduły do tego skryptu. No i czas w którym firma Kamelia realizuje zamówienia. Żenada. Nie polecam. Niektóre funkcje nie działały,weszły poprawki działały tydzień i znowu nie działają.

Link to postu
ponieważ albo bardzo trudno jest się połapać w kodzie

ciekawy argument dla użytkownika... program ma działać a połapanie w kodzie zwykle jest istotne dla autorów

czas w którym firma Kamelia realizuje zamówienia.

nie wiem jaki jest czas, ale generalnie większość softu jest w zakresie funkcji zamknięta nie ma możliwości zmian i tylko rynek jako całość wymusza nowości i ułatwienia. Chyba należy się przyzwyczaić...

Niektóre funkcje nie działały,weszły poprawki działały tydzień i znowu nie działają.

prawie jak allegro i sello  :P

 

Link to postu

Korzystam z OscGold i przyznam że nam w zupełności wystarcza, model osCommeerce jest dość mocno rozpowszechniony więc nawigacja po sklepie dużej ilości kupujących przychodzi łatwo i intuicyjne a to jest dla nas bardzo ważne. Co się tyczy dodatkowych modułów przyznam że nie korzystałem dlatego nie chcę się wypowiadać w tej kwestii.

Link to postu

Zgadza się. Działa sprawnie na zasadzie:

oscgold > oscGT > subiektGT

i ręcznie

subiektGT (kontrahent) > Sello

 

Przydało by się automatyczne przenoszenie takiego kontrahenta z subiekta do sello - warto by się postarać, przecież osc, subiekt i sello to kombajny jednej firmy...

Link to postu
  • 10 miesięcy temu...

Ja też mam oscGold i jest ok.

Co do tempa dokonywanych zmian... cóż, nigdzie, nie jest szybko - patrz Sello.

 

Jak chcesz sobie usprawnić wystawianie dokumantów, to polecam Subiekta i oscGT, ale realizacja zamówień i tak zostanie osobno w Sello i oscGold.

 

 

zgadzam sie.

ja się już pogodziłem z tym, że są to dwa osobno działające systemy, które postykają się w subiekcie

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...