Skocz do zawartości

problemy z komentarzami i wiadomosciami

Polecane posty

mam jakiś dziwny problem z komentarzami i wiadomościami , wśród komentarzy nieotrzymanych mam dwie pozycje gdzie okazuje się że otrzymałem komentarz i wystawiłem komentarz , mam tez takie dwie pozycje wśród komentarzy nieotrzymanych gdzie na pewno nie otrzymałem i na pewno nie wystawiłem a niema tez ich w śród komentarzy do wystawienia na koncie allegro , podobną sytuacje mam z dwoma innymi pozycjami które mi wiszą od początku roku a teraz okazuje się że ich już nie ma na koncie allegro wśród komentarzy do wystawienie (może jest jakiś czas na wystawienie komentarza ) jeśli tak to co zrobić zęby te pozycje usunąć z sello

 

kolejna sprawa to raporty o błędach w pobieraniu i wysyłaniu wiadomości , niby nic sie nie dzieje wiadomości wychodzą i przychodzą ale zawsze jest ta niepewność skoro wychodzą i przychodzą to czemu są raporty o błędach . Raporty są po to żeby człowiek wiedział że coś jest nie tak i trzeba naprawić a tu nie wiadomo co naprawić bo jest ok . a co będzie kiedy nagle przestanie być ok a czołwiek będzie myślał że jest ok prośiłbym kogoś o pomc w usunięciu tych raportów a oto ten błąd

 

Szczegóły błędu:

  SendEmail:

    SMTP_Connect:

      Connecting to SMTP server smtp.gmail.com:465

      smtp_host: smtp.gmail.com

      smtp_port: 465

      smtp_user: saluka.pl@gmail.com

      trying_auth_method: LOGIN

      ConnectionInfo:

        protocol: SSL3

        cipher: RC4

        cipherStrength: 128

        hash: MD5

        hashStrength: 128

        keyExchange: RSA

        keyExchangeStrength: 1024

      Secure Channel Established.

      InitialResponse: 220 mx.google.com ESMTP 14sm2498369fav.2

 

      login_method: LOGIN

      CONNECTED to ESMTP server smtp.gmail.com:465

    subject:

    from: saluka.pl@gmail.com

    Send failed.

 

Link to postu

Witam

 

Proszę dla transakcji z których powstały "wiszące komentarze" zaznaczyć checkbox: "Nie wystawiaj komentarza". Znajduje się on we właściwościach danej transakcji na zakładce CECHY w sekcji OPCJE DODATKOWE.

 

Co do drugiego problemu, to czy próbował Pan ustawić parametry konta pocztowego według ustawień znajdujących się na stronie pomocy GMAILa:   

np.: http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=pl&answer=13276

 

Pozdrawiam.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...