Skocz do zawartości

Kilka użytkowników jedno konto na allegro.

Polecane posty

Witam,

 

Kiedyś dostałem wolną rękę w firmie i zintegrowałem Sello z swoim kontem na allegro. Pracuje mi się świetnie. Chcemy w firmie wrzucić Sello na pozostałe komputery. Problem jest następujący:

 

Wysyłkę z drugiego konta Allegro prowadzą dwie dziewczyny, pracują na dwóch komputerach.

 

Bawiłem się ostatnio i udało mi się skonfigurować serwer + stację roboczą.

1.Czy jest możliwość równoczesnej pracy na tych dwóch komputerach na jednej bazie (jednym koncie allegro).

2.Czy jest możliwość np. stworzenia dwóch użytkowników pracujących na jednej bazie (z tego co widziałem u siebie na dole wyświetla mi się użytkownik: szef i można się przełączać - używam tego do odświeżania transakcji po ich pobraniu)

3.Co z sprzedawanymi produktami. Czy jest możliwość przypisania poszczególnych produktów z aukcji z jednego konta Allegro do danego użytkownika w Sello?

4.Jakie jeszcze problemy mogę spotkać ? Udało się komuś?  ;)

 

szukałem na forum ale praktycznie wszystkie posty odnoszą się do kilku kont allegro obsługiwanych przez jednego usera, u mnie jest na odwrót.

 

pozdrawiam i dziękuję za odp.

Radek Krawczyk

 

Link to postu

dzięki za szybką odpowiedź,

 

co do pytania 3.

 

używamy tylko sello bez subiekta GT, Czy sello jest w stanie przyporządkować towary do danego użytkownika. Sprzedając np. długopisy i mazaki z jednego konta jest możliwość przekierowania ich automatycznie do poszczególnych userów, czy wyświetlą się po prostu wszystkie transakcje? W sumie nie ma to większego znaczenia jeśli jest możliwość jakiegoś oznaczania transakcji (np. coś takiego jak różnokolorowe flagi na mailach) Tak aby mieć kontrolę kto co spakował i za co jest odpowiedzialny.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...