Skocz do zawartości

Klika towaró do jednej aukcji.

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Mam pewien problem do rozwikłania.

Otóż nie wiem czy to możliwe, ale chciałbym podpiąć kilka towarów pod jedną aukcję.

Czy jest to możliwe?

 

Od razy powiem, że nie chcę łączyć towarów przez subiekta ponieważ przykładowo spodenki sportowe sprzedaje w 3 różnych aukcjach i 3 pozycje w subiekcie na nic by się nie zdały gdyż nikt nie jest w stanie przewidzieć która promocja sprzeda się więcej.

 

Oczywiście jak napisałem wyżej potrzebuje pomocy przy konfiguracji subiekta z sello.

Link to postu

Rozumiem, że chodzi o aukcję, gdzie jest wybór np. koloru towaru?  Ze 2 tygodnie temu pytałem o to Insertów mejlowo, gdyż też mam tego typu towary.  Niestety Sello tego w żaden sposób nie obsługuje.  Ja radzę sobie w ten sposób, że zrobiłem w Sello towary, które nie są powiązane z Subiektem i reprezentują taki wybór.  Sello w transakcję wpisuje taki towar, a potem, jak się klient określi, trzeba go usunąć i wpisać właściwy.

Link to postu

Chodzi mi co coś takiego że:

 

Uzytkownik piotr kowalski zakupił 2 aukcje :

1. buty + sznurówki

2. Rękawice i czapka

Tymczasem w subiekcie mamy 4 pozycje:

1. buty

2. sznurówki

3. rękawice

4. czapka

 

Po sprzedaży i zapłaceniu sello prześlę do subiekta informację, że powinien wbić na paragon : buty, sznurówki, rękawice, czapka.

 

Dlatego właśnie pytałem czy istnieje możliwość by przy wystawianiu aukcji skonfigurować ją tak by przypisać jej 2 rózne towary.

 

Ponieważ bez sensu jest łączyć to w subiekcie gdy przykładowo przyjdzie mi klient do sklepu i będzie chciał kupić tylko rękawice a ja będę mógł mu sprzedać rękawice z czapką. ( a zrobienie z 2 produktów na 3 to dodatkowy kłopot )

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...