Skocz do zawartości

Zdjęcia w aukcji a powiększenia?

Polecane posty

Witajcie

Kolejny post z dnia kreatywności i pytań.

 

 

Ponieważ nie wiem czy to już możliwe w sello (i jestem w dobrej kategorji) czy jest to coś do wprowadzenia ( i powinno iść do pomysłów) zacznę od wytłumaczenia.

 

W sumie od dawna się nad tym zastanawiam nad działaniem miniaturka/powiększenie zdjęcia.

 

Korzystam z sello jako exportera moich zdjęć na serwer i ono wstawia mi je w aukcje (działa wyśmienicie) ale inni sprzedawcy (również w mojej poprzedniej firmie) po kliknięciu na zdjęcie powiększa im się zdjęcie (tak wiem wiem na jakimś serwerze fotosik czy inna gangrena ale chodzi o patent)

 

Bo na stronach internetowych można kulturalnie kliknąć na zdjęcie powiększa się ono i można klikając na strzałki przewijać zdjęcia z całej aukcji (rozwiązanie idealne) ale wystarczyło by mi jakieś powiększenie zdjęcia po kliknięciu było by to wielkim plusem.

 

Może ktoś już coś z tym kombinował albo da się to jakoś prosto zrobić ale nie wpadłem na to jeszcze?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Hej

 

Dzięki ale czy da się to jakoś zrobić z mojej pozycji żeby sello samo przypisywało do zdjęcia link (zna go przecież) i powiększało nawet w nowym oknie nie tym samym?

Bo nie uśmiecha mi się szukać zdjęcia i przypinać link do każdego przy wystawianiu np jak w szablonie jest zaznaczone [zdjęcie 1] to żeby jakoś automatycznie dopisywał się html i linkował do serwera skoro jest w stanie pobrać samą miniaturkę chyba (oczywiście to moje założenie laika) nie będzie aż tak trudne dopisać mu jedną linię <a..... żeby po kliknięciu otwierał nowe okno z tym adresem.

 

A kontrastując to z regulaminem allegro tak jest to odnośnik do strony zewnętrznej ale rozszerzający jedynie opis bo nie będzie tam żadnego odnośnika do naszych stron www poza adresem www. więc "nie powinni" się przypruć skoro inni maja do fotosików.

 

Czy trzeba jednak czekać na udoskonalenie sello?

 

Pozdrawiam

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...