Skocz do zawartości

Nie moge wystawic jednej aukcji w sklepie

Polecane posty

Od rana nie mogę wystawić jednej z moich aukcji w sklepie. Pozostałe poszły (wystawiam po przez wystaw ponownie) a ta jedna nie chce się wystawić a w logach mam: Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera. (0x80004005)

Próbowałem kilka razy ją wysłać ale bezskutecznie. Przy sprawdzaniu ceny pojawia się dymek, że jej koszt to 0,1 zł - czyli żadnych zonków nie powinno być. Poza tym 30 dni temu wystawiła się ponowne a teraz jej nie mogę wysłać.

Co z tym fantem zrobić?

 

Dałem sobie spokój z kilkogodzinnymi próbami wystawienia jednej aukcji w Sello. Wystawiłem ją z Allegro. Zastanawia mnie tylko jedno - czy wystawiając wieczorem znowu będę miał tego typu sytuacje i nie będzie to jedna aukcja tylko więcej.

Link to postu

W dniu dzisiejszym znowu to samo. Jedna aukcja przygotowana do wystawienia w sklepie się nie wystawiła. Zauważyłem jednak pewną prawidłowość. Niewystawiona aukcja to ta, która została przygotowana z zakończonych jako ostatnia.

Przygotowując następne i wysyłając je znowu ta, która się nie wysłała poprzednio dalej generuje błędy.

Reasumując - do sklepu nie chce się wysłać jedna aukcja, ta która została przygotowana jako ostatnia. Proszę zatem o sprawdzenie takiej sytuacji i naprawę błędu.

Teraz aby wysyłać bez problemu aukcje do sklepu, muszę zostawić tę niewysłana aukcję w przygotowanych. Przy wystawianiu aukcji na standardowy czas np. 10 dni problem ten nie występuje.

Link to postu

Proszę sprawdzić to u siebie.

Zakładka przygotowane pusta, wystawiam z zakończonych aukcje do sklepu. Wysyłam potem na Allegro i ostatnia, która została zaznaczona do wystawienia nie wysyła się nawet na drugi dzień. Sprawdzałem to dwukrotnie. Jeśli niewysłana aukcja zostanie w przygotowanych to wówczas nowe aukcje przygotowane do wystawienia w sklepie bez problemu się wysyłają. Jeśli ją usuną to cała sytuacja zaczyna się od początku i znowu zostaje jedna aukcja, której nie można wysłać a która była przygotowana jako ostatnia.

Link to postu

Sprawdziłem, wystawiłem 3 aukcje w sklepie, wszystkie poszły bez problemu. Dlatego proszę zawsze o szczegóły bardzo dokładne. Proszę pamiętać, że gdyby problem był łatwy do powtórzenia i w zasadzie występował od razu i był tak oczywisty to by go nie było, bo został by znaleziony w czasie testów aplikacji przed wypuszczeniem wersji.

Link to postu

Aukcji wystawiałem kilkanaście za każdym razem ostatnia zaznaczona do wystawienia nie wysłała się. Dodam, że chodzi o aukcje przygotowane do sklepu na 30 dni. Po usunięciu jej z przygotowanych i wystawieniu ręcznie na Allegro problem powtórzył się dnia następnego gdy próbowałem wysłać nowa partię aukcji do sklepu. Wówczas to zauważyłem, że niewysłana aukcja to ta, która z zakończonych została przygotowana ponownie do wystawienia jako ostatnia. Gdy jej nie usunąłem bez problemu mogłem wystawiać nowe aukcje w sklepie. Obawiam się, że po jej usunięciu znowu problem się powtórzy.

 

Przed chwilą sprawdziłem czy usuwając niewysłana aukcję zdołam powtórzyć sytuację i jak się okazało - ostatnia aukcja przygotowana do sklepu znowu nie wysłała się:

Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera.

(0x80004005)

Wysyłałem tą sesją 25 aukcji.

We wcześniejszych wersjach tego nie było dopiero wystąpiło 1.6.0

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...