Skocz do zawartości

Podwójne wystawienie aukcji Sello 1.6.0

Polecane posty

Witam,

 

Od dłuższego czasu miałem wrażenie, iż zdarza się, że Sello wystawia aukcje podwójnie. Do tej pory myślałem, że jest to mój błąd podczas wystawiania. Dzisiaj wystawiłem ok. 250 aukcji ręcznie z wykorzystaniem szablonów aukcji i utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to jednak błąd Sello.

 

Ku mojemu zdziwieniu 42 aukcje wystawiły się podwójnie, niestety cztery z opcją wyróżnienia, czyli 48zł do kosza.. ::) Dodam, że Sello działa na dwóch komputerach w tym na jednym postawiona jest baza danych.

 

Aukcje były wystawiane w grupach 40-50 z wykorzystaniem szablonów aukcji. Następnie każda grupę zaznaczałem jako "gotowe do wystawienia" następnie "serwisy aukcyjne >> wyślij". Po odczekaniu, aż grupa zostanie wystawiona powtarzałem te same czynności dla kolejnych grup. Co dziwne aukcje które zostały zdublowane nie mają przypisanej grupy w zakładce "auckje >> trwające", przynajmniej łatwo je znaleźć :P

 

Wyczytałem na forum, że problem nie jest nowy. Czy uważacie, że podczas wystawiania aukcji najlepiej jest wyłączyć Sello na drugim komputerze?

 

Proszę o kontakt,

Rafał

Link to postu

Na ten problem w Sello pojawiła się już poprawka, niestety problem nadal występował. W kolejnej wersji będzie kolejna poprawka błędu, który udało się namierzyć dzięki problemom na webApi.

 

Jeśli jest taka możliwość, proszę o włączenie logowania przed wysyłaniem kolejnych aukcji, oraz jeśli wystąpią duble o podesłanie tego loga wraz z wskazaniem które aukcje są zdublowane. Pomoże to zweryfikować, czy problem dublowania faktycznie wynika ze znalezionego niedawno błędu.

 

Instrukcję włączania logowania można uzyskać wysyłając maila na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...