Skocz do zawartości

Asystent czy sello

Polecane posty

Witam serdecznie,

W tym momencie jestem użytkownikiem asystenta, który ostatnio coraz bardziej zawodzi.

Szukam oprogramowanie alternatywnego dla asystenta.

Proszę o kilka odpowiedzi:

1. W asystencie ostatnimi czasy transakcje nowe ładują mi się ok 20 minut, jak jest w sello?

2. Czy jest możliwość importu danych do wysyłki do webmobila (do siódemki), tak aby wydrukować listy z automatu?

3. Czy można wydrukować listę do wysyłki, tzn zależy mi żeby na wydruku był nick użytkownika oraz co zamówił. Czy jest możliwe sortowanie tej listy wg użytkownika i według towarów.

 

Czy mogą wypowiedzieć się byli użytkownicy asystenta czym ogólnie różni się sello od asystenta?

Pozdrawiam

Link to postu

Ad1. Co masz na myśli? Jak masz kilkaset transakcji do pobrania z serwisu to kilkanaście minut to potrwa.

 

Ad2. Jest możliwość automatycznego eksportu danych do Siódemki i import do Sello numerów tych paczek

 

Ad3. Generalnie możesz drukować sobie co chcesz (jest edytor wydruków), są standardowe wydruki (np. lista magazynowa) które można dopasować do swoich potrzeb i umieścić tam dowolne dane Klientów. W samym Sello możesz sobie wszystko sortować po dowolnej dostępnej na danej liście kolumnie, żeby mieć do wydruku opcje różnego sortowania musiałbyś chyba sobie porobić oddzielne wydruki (nie bawiłem się tak więc nie jestem pewien).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...