Skocz do zawartości

Jaki sklep internetowy wybrać?

Polecane posty

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jaki sklep polecacie na dzień dzisiejszy.

od pewnego czasu widziałem ze coś złego dzieje się na serwerze dziś doszedłem ze coś mi się przykleiło do oscommerca.

na co dziś się przeniesc?

najlepiej aby dało się to połączyć albo z sello albo chociaż z subiektem gt, ewentualnie tak aby wprost ze sklepu można było wystawiać produkty

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...

Wprawdzie temat stary ale się dołączę... osobiście trafiłem na gruponie sklep z home.pl - 1 rok sklepu premium za 249 zł z serwerem 100 gb bez limitów... integracja z subiektem, program offlinowy do wystawiania i obsługi klientów, masa dodatków... no jak dla mnie super ;) po roku czasu na dzień dzisiejszy płatność ok. 1 tys za rok lub abonament miesięczny.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Generalnie jestem przeciwnikiem sklepów internetowych z płatnością abonamentową. Cenię sobie niezależność w tym temacie. Mogę polecić sklep działający na silniku oscgold. Na dzień dobry płaci się określoną kwotę w zależności od tego czy chce się mieć standardową grafikę czy na życzenie. Do połączenia subiekta służy programik 2s2. U mnie działa i nie narzekam.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Generalnie jestem przeciwnikiem sklepów internetowych z płatnością abonamentową. Cenię sobie niezależność w tym temacie.

 

:)

Takie wypowiedzi zawsze mnie rozwalają.

Pytanie, co jest celem.

Czy zajmowanie się sklepem czy sprzedażą :)

Każdemu kto startuje w e-sprzedaży tylko i wyłącznie polecam sklep w opcji abonamentowej! Już za ok 300zł (pieniądze śmieszne aż brzuch boli) na rok czasu w pełni wyposażony i zoptymalizowany sklep od razu do uruchomienia.

Po roku dopiero można zacząć dyskusję..

Polecam firmę Shoper.

 

Link to postu

Prestashop: bo ma wszystko co potrzeba, bo ma polską wersję, bo jest opensource, bo jest darmowy, bo zawsze można znaleźć dla niego support (fora, google, firmy zewnętrzne).

Ja zleciłem zewnętrznej firmie stworzenie programu do integracji go z Sello i mam w pełni zintegrowaną i pięknie działającą platformę. Do tego za ułamek ceny, którą zapłacilbym za to gdybym wybral model "abonamentowy".

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Cóż, ja zawsze będę zwolennikiem sklepów, nad którymi mam pełną kontrolę. Odpuściłbym sobie te "abonamentowe", jeżeli masz jakąkolwiek wiedzę w zakresie programowania bądź masz odpowiednie fundusze. Integracja presty z sello? Możesz rozwinąć temat? Bodajże Virtuemart łączy się przez s2s z Subiektem, ale o wspomnianej opcji jeszcze nie słyszałem.

 

Samo automatyczne wysłanie zamówienia do Sello, może i problemem nie jest, ale co z resztą?

 

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Mam pytanie z jakich rozwiązań sklepów internetowych korzystacie lub znacie , które są zintegrowane z Subiektem GT oraz Allegroa które warto wdrożyć. Poszukuje jakiegoś ciekawego rozwiązania na sklep internetowy.

Oprogramowanie

[b]sky-shop[/b]

posiada integracje z nowoczesnym systemem sprzedaży

Subiekt GT, który jest stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego obsługę sklepu. Dość ciekawą funkcją jest integracje z programem do faktur i rachunków iFirma. Program pozwala na wygodne wystawianie nieograniczonej liczby wszystkich rodzajów faktur, definicję własnych szablonów, prowadzenie bazy kontrahentów oraz towarów i usług, wysyłkę online lub pocztą. Chcesz wiedzieć więcej zapraszam na stronę [move]sky-shop.pl[/move].

beata@sky-shop.pl

 

Link to postu
  • 10 miesięcy temu...

Moi drodzy,

Sello sprawdza się bardzo dobrze już od paru miesięcy, ale obecnie pracujemy na Shoperze i umiera śmiercią naturalną. Raz, że brakuje rąk do pracy żeby aktualizować ceny, dostępność itd - mimo niebieskiego plusa w Insert nie mamy utworzonego połączenia, choć może część problemów by rozwiązało - niemniej Shoper przestał nam się podobać.

 

Usiłujemy wybrać odpowiednie oprogramowanie nowego sklepu i ani Shoper, ani Prestashop, ani Magento nie oferuje jednaj, niesamowicie cennej funkcji jaką jest automatyczna aktualizacja cen względem cen konkurencji na wszystkich zintegrowanych porównywarkach cenowych. Sky-shop jako jedyny ma tą opcje i podobno sprawuje się to świetnie. Ustawiasz próg żeby nie obniżał cen poniżej iluś % marży i żeby zawsze był 1zł taniej niż konkurencja. Sky-Shop jest jednak upośledzonym oprogramowaniem jeśli chodzi o finalizacje transakcji. Co więcej nie spotkałem się jeszcze z softem który radzi sobie z tym lepiej. Konkretnie chodzi mi o wystawianie dokumentów sprzedaży w momencie posiadania dwóch sklepów, dwóch magazynów w subiekcie. I tu się rodzi problem (ten sam który dotyczy Sello), Shy-Shop może być połączony wyłącznie z jednym, domyślnym magazynem w Subiekcie, i mimo posiadania oddziału w Poznaniu, Krakowie a w przyszłości jeszcze innych miastach, tylko Poznań może przeprowadzać eksport zamówień do Subiekta jako Zamówienie klienta a potem je stamtąd realizować. Kraków zmuszony będzie wystawiać paragony i FV ręcznie, ręcznie wybierać produkt, wpisać cenę, formę zapłaty i kwotę kosztów wysyłki. Nie mogę sobie pozwolić na taki krok wstecz. Jest też aplikacja od e-mo.com.pl o nazwie S2S, lecz akuuurat ze Sky-Shopem nie ma integracji - dział techniczny Sky-Shopa poinformował mnie, że celowo nie mają integracji z S2S bo nie pozwolą by inna firma pobierała dodatkowy abonament i narażała ich klientów na dodatkowe koszty  ??? dla mnie to dość niezrozumiałe, bo sam Sky-Shop nie oferuje tego, co zyskałbym przez S2S.

 

Jeśli macie jakiś pomysł jak rozwiązać mój problem kilku magazynów, chętnie zaznajomię się z Waszymi pomysłami. Jeśli pani Beata od Sky-Shopa ma dla mnie jakieś rozwiązanie, chętnie wysłucham.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...