Skocz do zawartości

Nieskuteczne zakończenie aukcji z Sello , czy ktoś się z tym spotkał ?

Polecane posty

Któryś raz zdarza mi się sytuacja gdy aukcja zakończona z Sello ( otwiera się strona All gdzie klikam polecenie zakończenia aukcji ) no i uważam aukcje ( dwie ) za zakończone ok godz 15 . Wieczorem zerkam na sprzedane i ktoś zakupił ten towar o godz 19:40 Sprawdzam w All zakładkę Sprzedaję i znajduję obie te aukcje które miały być zakończone. Więc kończę je obie w przeglądarce co tym razem jest skuteczne i aukcje po kilku minutach już się nie wyświetlają.

 

TYLKO JAK MAM SIĘ TŁUMACZYĆ KOMUŚ KTO KUPIŁ TOWAR O 19:40 ???

Link to postu

Sello nie ma jeszcze opcji kończenia aukcji więc nie bardzo wiem jaki jest związek Sello z tym problemem. W tym wypadku Sello tylko kieruje na stronę Allegro i to tam następuje zakończenie aukcji więc i błędy z tym związane należy kierować do Allegro. Chyba, że czegoś nie rozumiem to proszę o uściślenie.

Link to postu

To że zamknięcie dokonuje się w serwisie Allegro rozumiem( zresztą tak pisałem )

 

Tylko dlaczego: Sello -> link do strony All -> Przeglądarka (zalogowany)-> klik w 'Zakończ' nie zadziałało.

 

natomiast: Przeglądarka -> All -> logowanie -> Sprzedaję -> konkretna aukcja -> Opcje ( w tym samym rekordzie) -> zmień -> klik w 'zakończ' zadziałało ??

 

Teoretycznie to jest TA SAMA STRONA tylko inną drogą na nią wchodzimy.

 

Może to wina All , dlatego pytam czy ktoś się z tym zetknął, a  nie twierdzę że Sello działa niepoprawnie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...