Skocz do zawartości

UWAGA dla tych ktorzy wystawiaja w kategori Komputery > Laptopy > ..............

Polecane posty

Przypadkiem zauwazylem dzis, że wystawiane aukcje w tych kategoriach maja zaznaczone niewlasciwe atrybuty w zakladce specyficzne. Po 'odebraniu danych z serwisu aukcyjnego' w kategori Komputery > Laptopy > Asus we wszystkich aukcjach mam zaznaczone atrybuty opcji:

-czytnik linii papilarnych

-matryca LED

-Obsługa standardu 802.11n

-Podświetlana klawiatura

 

a do tej pory prawie wszystkie auckje w tej kategori wystawialem tylko z atrybutami:

-Czytnik kart pamięci

-Kamera

-Obsługa standardu 802.11n

-Matryca LED

 

Wyglada wiec na to ze zostaly zamienione dwa atrybuty. Identycznie jest takze w kategori HP Compaq, Acer. Tylko w kategori Lenovo usunelo mi wszystkie wartosci.

 

W przypadku usuniecia wszystkich wartosci nie ma problemu poniewaz mozna je ponownie uzupelnic, natomiast gdy zmieniaja sie informacje o tym co posiada notebook to juz jest mniej ciekawie gdyz klient zazada wobec tej zmiany notebooka z Czytnikiem linii papilarnych lub np Podswietlana klawiatura ;/

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Problem sie powtarza! Wszystkie aukcje wystawiane z atrybutem "Kamera" po wyslaniu na serwis aukcyjny allegro posiadaja opcje "Podswietlana klawiatura" . Oczywiscie opcja kamery zostala zastapiona opcja "podswietlana klawiatura" . Nie mam pojecia od kiedy blad istnieje spowrotem, dowiedzialem sie o tym dzis od klienta.

 

Dla wyprzedzenia banalnych pytan dodam ze w sello po wystawieniu widnieje zaznaczony atrybut "Kamera" a na serwisie allegro jest "Podswietlana klawiatura"

 

Nie mam takze jak sprawdzic czy po synchronizacji atrybutow problem zniknie poniewaz nie mam na chwile obecna zadnych aukcji do wystawienia

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...