Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem aukcji

Polecane posty

czy masz pozaznaczane opcje aby program pobrał pełne informacje o aukcjach?

Za pierwszym razem trwa to długo, potem można nie pobierać pełnych informacji o aukcjach.

 

Zresztą pełna funkcjonalność będzie dopiero gdy wszystkie aukcje będziesz wystawiać z sello ( te wystawione z MS lub bezpośrednio All nie mają strony w strefie sello)

Takie przejście z innego programu zabiera ponad 1 miesiąc , a błędy komentarzy zdarzają się o wiele dłużej

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

czyli, co teraz musiałbym wszystkie aukcje wystawiać przez Sello? Jak ja mam wystawionych ok 1500 aukcji, to idzie się zajechać. Mam zaznaczone pobieranie pełnych informacji o aukcjach, ale za każdym razem wyskakują błędy, a do Insertu nie idzie się dodzwonić. Czyli wedle tego co pisałeś to musze postawić człowieka, który przez sello będzie dodawał od nowa aukcje?

Link to postu

W okresie przejściowym jest to pracochłonne.

 

Nie wiem do czego potrzebne Ci jest Sello, od tego wiele zależy.

Czy będzie połączone z Subiektem w celu kontroli stanów magazynowych czy nie.

 

Aby nie było błędów MUSISZ wystawiać WSZYSTKIE aukcje z Sello

 

możesz wystawiać aukcje z Sello wybierając 'wystaw ponownie' będąc w zakladkce aukcje

 

Ale aby uzyskać pełną funkcjonalność programu - czyli częściowa automatyzacja pracy - należy całkowicie zmienić sposób pracy.

 

Swoją drogą  SELLO powinno ostrzegać przed kosmiczną ilością pracy w trakcie przesiadki z innego programu. (zacząć od nowa to pestka)

 

W mojej firmie przesiadka na produkty Insertu zajęła ok 3 miesięcy, ale teraz jestem zadowolony i jest wyraźnie mniej pracy przy obsłudze Allegro oraz sprzedaży wysyłkowej.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...