Skocz do zawartości

sello nie widzi bazy danych subiekta gt ? brak połaczenia

Polecane posty

mimi ze wpisuje poprawnie  nazwe serwra i baze dancyh ( zgórnego paska sGT) to sello zgłąsza : blad nazwy bazy lub baza jest niedostepna ?

 

mimi ze wpisuje poprawnie  nazwe serwra i baze dancyh ( zgórnego paska sGT) to sello zgłąsza : blad nazwy bazy lub baza jest niedostepna ?

 

PRZESYŁAM SKAN OKNA :

 

WYSTĄPIŁ  bład podczas łączenia z systemem sprzedazy

Łączenie z systemem sprzedazy:

insERT_Drive, Test połaczenia :

Uruchamianie aplkacji nie powiodło się:

Obiekt aplikacji nie prawidłowy (0x080004003)

 

prosze o pomoc - ? dlaczego sello wogule nie widzi serwera i bazy subiekta ? jest na tym samym komputrze  reczne wpisanie tez nie pomaga ?

 

na meil moge podesłac screna

Link to postu

wszystkie ustawienia sa prawidłowe

po aktualizacji do wersji sgt 2,501hf - sello nie widzi bazy anie serwera -

robiłem jak pan opisał , (local)\insertgt nie wyświetla nic - po wpisaniu ręcznie , nie wyświetla podmiotów , jakby sello wogóle nie widziało nic ?

 

po wpisaniu ręcznym mam komunikat - zrobiłem screna - mogę przesłąc na meila

 

przy testowaniu połączenia - nieprawidłowy użytkownik lub błąd serwera , a sam subiekt pracuje dobrze ... ? proszę meil wyśle na priva auto_gt@op.pl

Link to postu

HENEK-PC\INSERTGT

Po kliknięciu w rozwijaną listę Baza danych, po chwili powinny pojawić się podmioty Subiekta na tym serwerze.

Jeśli się nie pojawiają być może trzeba przestawić autentykację.!WYŁACZ

Jeśli nie ma windowsowej to należy odznaczyć ten znacznik i wpisać login i hasło do serwera SQL. Domyślnie jest to login:sa, hasło puste.

sprawdzić czy teraz rozwinie się lista z nazwami podmiotów.

Wpisac podmiot - (wszyscy) podac urzytkownika  SGT i hasło .

 

połączenie - ok.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...