Skocz do zawartości

Jaki obieg i organizacja pracy w Sello i Subiekcie?

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

Dołączenie Subiekta jest potrzebne do pilnowania stanów magazynowych i dokumentacji sprzedaży.

Sello tworzy dokument sprzedaży w Subiekcie więc towar jest na bieżąco zdejmowany ze stanu i nie trzeba wykonywać tej samej pracy dwukrotnie.

 

Niestety jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia w relacji sello-subiekt , dajmy na to rozliczanie pobrań. Rozliczasz w sello a potem trzeba jeszcze szukać ręcznie i rozliczać w subiekcie.

 

Brakuje mi również importu zamówienia z subiekta do sello jako transakcji.

 

Myślę , że lepiej by było aby ktoś stworzył bardziej spójny jeden program korzystający z jednej bazy danych do obsługi magazynu oraz wysyłek. Importy i synchronizacje wydłużają pracę. Nakładka w postaci sello jest tylko półśrodkiem bardzo pomocnym ale nie idealnym.

 

No i .... chyba nie ma lepszego rozwiązania na rynku :-)

Link to postu

zastanawia mnie tylko jedna rzecz jako ze sprzedajemy towar w zestawach np produkt1 + gratis produkt 2 + produkt 3 produkt 4 i taka transakcja sciaga sie do sello jak to podpiąć do towarów subiekta z tego co kojarzę to można podpiąć jeden towar a nie wiele,,,

 

Zrób w subiekcie KOMPLET składający się z tych produktów i określ jego cenę. Wystawiasz jak zwykły towar. Przy okazji ów komplet ściąga poszczególne sztuki w subiekcie z towaru, więc nie sprzedasz towaru na sztuki, bo jest "zablokowany" w komplecie.

Link to postu

KOMPLET ma taką wadę iż po zmontowaniu zmniejsza ilość składników przez co nie możesz oferować składnika osobno lub jesteś zmuszony zwiększać stan magazynowy.

Albo ktoś odpowie klientowi że danego składnika brak chociaż jest w magazynie jako składnik kompletu.

 

Dla mnie lepiej by było gdyby komplety montowały się automatycznie ale dopiero w chwili sprzedaży / rezerwacji.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...