Skocz do zawartości

Błędy przy wysyłaniu wiad oraz odbieraniu danych z all

Polecane posty

Wiam,

 

Mam probelm z wysyłaniem automatycznych wiadomości dla klientów.

Mail skonfigurowany poprawnie, opis błędu:

Failed when sending RCPT TO:<mail klienta>

      bad_address: mail klienta

    Send failed.

 

Maile klientów są na 100% poprawne gdyż na razie testuję ten program i działam na zakupach "kontrolowanych" z osobistego konta. I jak na razie program nie zachęca do pracy. Celowo nie rzucam sie na konto firmowe w jakim jest 400 aukcji non stop i sporo maili dziennie.

 

Druga kwestia to odbieranie danych z allegro zawsze w raporcie wyskakuje mi błąd, nie ma podanego jego wyjaśnienia. Początkowo sello nie tworzyło transakcji do zakupów przez 2 dni, potem nagle zaczęło samo...

 

Mam gotowy szablon pod sello i zunifikowany system dodawania opisów z naszej strony internetowej działający na kliknięcie więc chciałbym się przekonać do tego programu. Bardzo prosze o pomoc. Wersja sello pobrana sprzed tygodnia.

Link to postu

Proszę o podanie większego fragmentu błędu.

 

Problemy z pobieraniem danych wynikają głównie z wadliwego działania części webApi Allegro, które ostatnio miało kilka błędów. Allegro nad nimi pracuje, część już została naprawiona. Czy do tych błędów nie ma w szczegółowym raporcie żadnych szczegółów na dole okna?

 

Z szablonem, proszę o więcej informacji bo w zasadzie nie wiem o jaką pomoc chodzi.

 

Link to postu

z błędem wysyłania mail podejrzewam już sie uporałem.

Włączyłem uwierzytelnianie smtp i pomogło, poczta została wysłana do kontrahenta.

 

Co do "odbieranie aukcji" nadal pojawia się błąd w raporcie jaki nie jest opisany.

Nie wiem czy to ma wpływ na dalszą pracę gdyż nie wystawiłem kolejnego testowego produktu z jakiego byłyby zrobione zakupy.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...