Skocz do zawartości

Rozliczanie przdpłat sello i subiekt

Polecane posty

Witam!

 

Ostatnio dość głośno jest o poprawnym księgowaniu a co za tym idzie wystawianiu dokumentów do przedpłat. Podobno nie wystarczy poprawne rozliczenie wpłaty (VAT i dochodowy) ale muszą być odpowiednie dokumenty.

 

Mam do Was praktyków pytanie jak sobie radzicie z takimi sprawami w sello i przede wszystkim w subiekcie?

 

PS.

 

Poszukuje osoby/firmy która pomogła by wdrożyć sello + subiekt (migracja z wf-mag) na terenie mazowieckiego ...

Link to postu

Tylko jak "wyłuskać" firmy które mają doświadczenie z Sello?

 

 

Nie polecam korzystac z tych firm ze strony Insertu - 99% z nich ma Sello w malym palcu a 3 do mnie przyjechaly i nie byly w stanie nawet zaczac pracy  z programem. Gdyby nie to forum i pomocni na nim ludzie to bym lezal i kwiczal albo placil firmom za to, ze metoda prob i bledow ucza sie dopiero Sello na moj koszt.

Link to postu

Tego się niestety obawiałem ;-(

 

Czy ew. jesteś w stanie kogoś polecić - czy sam robiłeś wdrożenie?

 

Ja musiał bym się przesiąść z WF-MAG na Subiekt + Sello - więc jednak wydaje mi się że będę potrzebował pomocy kogoś z zewnątrz by sprawnie to przeprowadzić ...

Dodatkowo chce zintegrować się z systemem DHL + sklepami internetowymi ...

Link to postu

Tego się niestety obawiałem ;-(

 

Czy ew. jesteś w stanie kogoś polecić - czy sam robiłeś wdrożenie?

 

Ja musiał bym się przesiąść z WF-MAG na Subiekt + Sello - więc jednak wydaje mi się że będę potrzebował pomocy kogoś z zewnątrz by sprawnie to przeprowadzić ...

Dodatkowo chce zintegrować się z systemem DHL + sklepami internetowymi ...

 

Powiem tak: kupiłem Subiekta, przyjechał pan, poinstalował go, w 2h poopowiadał mi o wszystkim czyli o niczym i pojechał. Jakby coś potrzebował to oczywiście przyjedzie, wytłumaczy, wystawi fakturę za godziny.

 

Wdrożenie zasadniczo dokonali wszyscy pomocni ludzie z forum Sello i Subiekta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...