Skocz do zawartości

Subiekt czy to dla nas..?

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

na wstępie pragnę sie przywitać, to moj pierwszy post ;)

 

Moje pytanie jest jak w tytule czy program subiekt jest dla nas?

 

Prowadzimy sklep internetowy na platformie goshop z liczbą ok 1000 produktów oraz na platformie allegro również z liczbą ok 1000 tych samych produktów z tym ze nie są one wystawiane z tej samej aplikacji, tzn allegro wystawiamy z menedzera allegro natomiast produkty w sklepie internetowym z panelu sklepu. Wiąże sie to z tym iż musimy drukowac osobne książki nadawcze pocztowe dla allegro oraz sklepu i wiele innych utrudnien które mozna by ominąć :(

 

1. Czy program subiekt ułątwi nam pracę?, czy mozna go zintegrować z alegro oraz sklepem internetowym jednoczesnie, aby wszystko było pobierane z jednej bazy?

 

2. Czy mozna z niego wystawiac szablony aukcji, słyszałem o sello ale nie wiem czy to jest to?, i jesli sello dla allegro to co dla sklepu internetowego zeby również to współgrało?

 

Licze drodzy forumowicze ze cos podpowiecie i mam nadzieje ze to nie bedą dla was tajemnice handlowe ;)jak widzicie nasze sklepiki to nie makro ale chcemy to jakos usprawnic. A byc moze subiekt to kompletnie nie dla nas bajka, za duzo pracy i przyswajania wiedzy :-[

 

Bede wam bardzo wdzieczny za odpowiedz

 

Pozdrawiam

 

 

Link to postu

1. Integracja Subiekta z Allegro odbywa się właśnie poprzez Sello. Natomiast trzeba by sprawdzić czy są rozwiązania firm partnerskich do Subiekta integrujące go ze sklepem goshop np tutaj: http://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/rozwiazania_partnerskie.html?query=&program=&search=Szukaj

 

2. To jest forum dla użytkowników programu Sello, jego możliwości można sprawdzić korzystając z darmowej 30 dniowej licencji demo. Do pobrania ze strony www.sello.pl . Sello umożliwia wystawianie towarów na aukcji z wykorzystaniem szablonów.

 

Link to postu

Od razu małe uzupełnienie ad. 1 - szukaj raczej rozwiązań integrujących sklep, który posiadasz z _Sello_, a nie z Subiektem, gdyż inaczej nadal będziesz miał ten sam problem, co dotychczas, tzn. obsługę wysyłki oddzielnie dla Allegro i dla zamówień ze sklepu.  Przynajmniej do czasu dorobienia importu transakcji do Sello, a biorąc pod uwagę tempo prac nad tym programem nie spodziewam się tego wcześniej niż za pół roku - rok.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dziękuje za podpowiedzi,

 

sam jestem w kropce i nie wiem co dalej zrobić aby to wszystko usprawnić. Chciałem zacząć bawić sie w subiekta i prowadzić jednoczesnie sprzedaż na allegro oraz poprzez sklep internetowy. Docelowo ma byc jeszcze hurtownia i nie wiem jak to wszystko teraz ugryzc ???

 

Z oprogramowania goshop jestesmy średnio zadowoleni, głównie ze względu na organizacje wysyłek, nie można edytować wydruków etykiet, ksiązki nadawczej etc. Poza tym potrzebujemy czegoś bardziej zaawansowanego do wystawiania faktura na podstawie magazynu itd.

 

Jesli macie jakies pomysły to prosze o podpowiedz

 

Pozdrawiam

crusader

Link to postu
Od razu małe uzupełnienie ad. 1 - szukaj raczej rozwiązań integrujących sklep, który posiadasz z _Sello_, a nie z Subiektem, gdyż inaczej nadal będziesz miał ten sam problem, co dotychczas, tzn. obsługę wysyłki oddzielnie dla Allegro i dla zamówień ze sklepu.

 

W sumie nie koniecznie, biuroster np. wymyślił takie coś:

http://biuroster.pl/subiekt-dodatki/subiekt-gt-sello-synchronizacja.aspx

co teoretycznie umożliwia przetworzenie ZK ze sklepu na transakcję w sello. Jak działa w praktyce jeszcze nie wiem ale może warto się zainteresować.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...