Skocz do zawartości

Sello 1.8.0 nie wysyła aukcji

Polecane posty

Witam,

 

Sello nie wysyła aukcji wystawianej z towaru.

 

Otrzymuję komunikat błędu:

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawna wartość ceny Kup Teraz! (min. 1 zł). (0x80004005)

 

Oczywiście cena jest większa od 1zł (z szablonu [Towar:cena]

 

Kiedy ręcznie wpiszę cenę aukcja się wystawi......tylko ja mam 3000 aukcji do wystawienia.

 

Dodam, że pobrałem parametry z opcją wymuszenia.

 

Proszę o szybką pomoc!

Link to postu

Teraz już nie jestem w stanie powiedzieć jak to dokładnie wyglądało,  zniknęły powiązania aukcji trwających prawie wszystkie, w jakich okolicznościach nie wiem, nie miałem żadnych problemów, co do informacji o konieczności wybrania kraju, to nie wiem skąd i jak ale zniknęły też kody pocztowe, dlatego też pewnie nie chciało wystawić. Niestety wczoraj już wszystko uzupełniłem więc nie jestem w stanie odtworzyć tego. Dziś przesiadam się na finalną wersję 1.8 i mam nadzieję że będzie wszystko ok.

Link to postu

Kolejny babol. Tym razem kosztowny.

Zaznaczam xxx aukcji trwających, sklepowych. Robię "Wystaw ponownie w sklepie". Aukcje się powielają do zakładki przygotowane.

Tylko przez przypadek wszedłem w jedną, w drugą i włos mi się na d*e zjeżył.

Parametr Stan - niezdefiniowany!!!!!!!

Po przeklikaniu kilkuset aukcji wychodzi na to, że w 2 był ustawiony na "nowe". Cała reszta miała skasowany parametr Nowy.

Ludzie! Przecież to parodia. Brak "nowy" = brak SA. Brak SA = od ch*a wiecej kasy do zapłacenia dla allergio. No czy wy sobie jaja robicie. Najpierw 10 linijek kodu płodzicie przez rok, później niby 3 miesiące testujecie i wypuszczacie produkt usiany babolami? Jeśli my użytkownicy Sello mamy byc betatesterami, to może warto odpalić nam trochę kasy za ponoszone ryzyko. No wkur*łem się. Szczęście w nieszczęściu, że nie puściłem tych aukcji na ślepo.

Link to postu

Parametr Stan - niezdefiniowany!!!!!!!

 

Akurat w tym wypadku pretensje powinieneś mieć do Allegro, a nie do Sello Team.  Niedawno (ok. 2 tygodnie temu) skasowali stare parametry "Stan" i dodali nowe, o tej samej nazwie, ale innym identyfikatorze (a więc dla programu to zupełnie nowy parametr), z nową listą wartości (usunęli "bez śladów użytkowania).  Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich kategorii, ale na pewno sporej ich części.

 

Osobną kwestią jest fakt, że Sello w żaden sposób nie informuje, że parametry w aukcji nie są ustawione.  Może dałoby się dorobić dodatkową kolumnę z listą nieustawionych parametrów?

Link to postu

Liczba prezentowana w takiej kolumnie nie mogła by być wyciągana "na żywo". Niestety pole Stan jest na allegro traktowane tak jak pozostałe atrybuty kategorii więc i Sello obsługuje je w taki sam sposób.

 

Pole stan, z tego co mi wiadomo, będzie wymagane we wszystkich kategoriach więc teoretycznie aukcja nie powinna się dać wystawić jeśli to pole nie będzie ustawione.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...