Skocz do zawartości

Lista płac - problem z dodaniem

Polecane posty

Dzień dobry;
staram się uporządkować sprawy i wszystko co się da osadzić w Rachmistrzu (program posiadamy od 2015).

Dawno temu dodałem pracowników jednak do tej pory wynagrodzenia były wprowadzane przez księgową "analogowo" dowodem wewnętrznym.

Teraz przy etatowych pracownikach (wpisane 2 osoby jedna od 2014, druga 2016) zaktualizowałem wynagrodzenia i chciałem dodać listę płac jednak nie mogę jej zapisać ponieważ mam komunikat: "wystąpiła nieciągłość głównych list płac".

Zgodnie z innym wątkiem próbowałem zmienić w konfiguracji - miesiąc pierwszej wypłaty , jednak nie mogę bo jest informacja, że istnieją już wypłaty (?).

Jak to skorygować aby było poprawnie?

Dzięki i pozdrowienia / PM

 

 

Link to postu

W Rachmistrzu nexo jest jeden wspólny dla wszystkich pracowników miesiąc pierwszej wypłaty - jest to moment wdrożenia programu w firmie. A potem, w kolejnych miesiącach, to już wypłaty dla wszystkich pracowników (posiadających w danym miesiącu umowę) muszą być wyliczane systematycznie.
Prawdopodobnie nie wszystkie wynagrodzenia, za kolejne miesiące są naliczone.

A miesiąc pierwszej wypłaty po naliczeniu choć jednej wypłaty dla jednego pracownika jest już nie do zmiany (oczywiście po skasowaniu wszystkich wynagrodzeń można zmienić ten miesiąc).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...