Skocz do zawartości

Dziwny błąd - Wysyłam z Allegro

Polecane posty

Trzeba zajrzeć do raportu - tam będą dodatkowe szczegóły do tego pierwszego błędu. Niestety w przypadku WzA serwis zwraca takie mało czytelne informacje na temat tego w którym polu jest problem (odbiegają one od reszty Allegro) - stąd też i w czerwonym pasku pojawiają się takie mało czytelne informacje.

 

Prawdopodobnie jednak chodzi o to, że przesyłka nie została jeszcze utworzona w systemie kurierskim a została wywołana funkcja pobrania etykiety do wydrukowania.

Najpierw trzeba paczki wysłać do kuriera przez Wyślij/Odbierz ==> Dostawcy paczek ==> Wyślij, a następnie - po chwili pobrać w podobny sposób statusy i numery nadawcze. Dopiero mając numer nadawczy można sięgnąć po etykietę do wydrukowania.

 

Status przesyłek w serwisie WzA pojawi się w kolumnie Status w module Paczki.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.07.2021 o 09:10, Radosław Dobrowolski napisał:

Próbuję wdrożyć u klienta Wysyłam z Allegro. Niby jest wszystko skonfigurowane. Przyznam, że robię to po raz pierwszy. Podczas tworzenia etykieta pojawią się następujące komunikaty:

obraz.png.871247de54767bdd49e2baedc030e078.png

A na dole:

obraz.png.42454e5655c5eb02cfbc9595dc502384.png

O co tutaj chodzi??

 

Jedno w kilku możliwych rozwiązań podałem tutaj:

https://forum.insert.com.pl/index.php?/topic/20933-konfiguracja-wysyłam-z-allegro/&do=findComment&comment=357761

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...