Skocz do zawartości

Problem po aktualizacji do 1.9.0 Proszę o pilną pomoc

Polecane posty

Witam

Zainstalowałem wersję 1.9.0 ponieważ sello nie pobierało mi transakcji i teraz mam problem z bazami danych. Mam następujący komunikat  "Struktura bazy danych jest nieprawidłowa.Wersja bazy danych jest starsza od wersji programu. Dalsza praca nie jest możliwa" i program się zamyka po naciśnięciu OK.

 

Bardzo proszę o szybką pomoc ponieważ nie mogę nawet podejrzeć transakcji oraz wysyłek.

Link to postu
  • 3 lata później...

Witam!

 

Odświeżam wątek, bo mam problem również tego typu. Tylko po wybraniu "szefa" zawiesił mi się kopmputer i musiałem zrestartować. Po ponownym uruchomieniu, z automatu (już bez wyboru szafa) wyskakuje błąd "Struktura bazy danych "xyz" jest nieprawidłowa. Wersja bazy danych jest nowsza od wersji programu. Dalsza praca nie jest możliwa.

 

Uruchamiam program z "ctrl" i wybieram baze "xyz" (mam 2 z taką samą nazwą, oraz "xyz kopia z wersji ....) wyświetla sięnazwa użytkownika "Michał" klikam "ok" i program działa. Czy można podpiąc tą bazę pod automatyczne uruchamianie (bez "ctrl")?

Link to postu
Wersja bazy danych jest nowsza od wersji programu. Dalsza praca nie jest możliwa.

Komunikat ten oznacza, że baza danych została zaktualizowana do nowszej wersji i następuje próba podłączenia się do niej starszą wersją programu. Zazwyczaj dzieje się tak, jeśli na jednym komputerze (serwerze bazy)  zostanie zainstalowana nowsza wersja Sello i przeprowadzona zostanie konwersja bazy do nowej wersji (która jest konieczna). Wtedy łącząc się z innego komputera starszą wersją Sello pojawi się ten komunikat. Jeśli taka aktualizacja miała miejsce proszę zaktualizować Sello na wszystkich komputerach do tej samej wersji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...