Skocz do zawartości

Oferta - podpowiedzi do często oferowanych asortymentów

Polecane posty

Mam propozycję ulepszenia, które dla firm typowo handlowych (po części też takich jak nasza), było by bardzo przydatna. Otóż często zdarza się, że nasi handlowcy, dostają takie samo zapytanie, od kilku Swoich klientów. Nie było by problemu, gdyby jeden handlowiec, dostał to zapytanie od kilku firm, bo mógłby Sobie przypomnieć, ale w przypadku gdy to samo zapytanie, spływa od kilku, a nawet kilkunastu firm, do kilku handlowców, to bardzo często robią oni całą podwójną robotę, bo ktoś już to zrobił. I teraz tak, jaką mam sugestię na rozwiązanie:

 

1. Podczas tworzenia oferty, po wybraniu asortymentu, mogła by się pojawiać "chmurka", jakiś nie wymagający komunikat, że ten asortyment był ostatnio oferowany przez osobę, dla firmy, w kwocie oraz numer oferty. Można by to rozwinąć i np. te co były oferowane w ciągu ostatniego dnia roboczego, były by czerwone, a pozostałe pomarańczowe - taka funkcjonalność najlepiej jakby miała gdzieś konfigurację, do wybrania okresu dla konkretnego zaznaczenia oraz okresu wstecz od jakiego informujemy. Myślę, że w ZK taka funkcjonalność też mogła by być.

 

2. Poprawić informator asortymentu, dopinając do niego Oferty, czego obecnie brakuje i to bardzo!

 

Link to postu

Ad. 1 - zastanowimy się nad wprowadzeniem tego rozwiązania, ale trzeba będzie określić wymagania techniczne potrzebne do dodania funkcjonalności. Niestety nie możemy obiecać jej dodania per wersja, ale na pewno zastanowimy się nad tematem.

 

Ad. 2 - jak wyżej - zastanowimy się, ale nie możemy wskazać daty ;).

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...