Skocz do zawartości

Wydruk listy płac

Polecane posty

Dzień dobry,

Czy na wydruku lista płac/rachunków idzie usunąć z wydruku sekcję PRACODAWCA? Nie chciałabym aby ten element wyświetlał mi się na liście ponieważ gdy dodam sobie elementy parametry oraz data i podpis lista jest bardzo obszerna przez co np. zamiast wynagrodzenie zasadnicze widnieje tylko wynagrodzenie zasadnic

Czy mogę prosić jakieś wskazówki jak poprawić wygląd listy aby każdy składnik był widoczny w pełnej nazwie a nie ucinany

Link to postu

Wygląda na to, że nie wie Pani, że można edytować wydruki list płac. Robi się to tutaj:

obraz.thumb.png.bc1eff6245c5b6e2b73ed25fe2dba4a5.png

Wbudowanych wydruków nie można edytować - najlepiej powielić wydruk i na nim eksperymentować.

Jeśli usunie się z sekcji pracodawca wszystkie elementy to sekcja ta znika.

Można także zwiększyć liczbę wierszy:
obraz.png.1c963765a7b0b895fc3e55b23a6e5859.png

Co spowoduje poszerzenie poszczególnych sekcji.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Należy dać "popraw" listę  i Jak zjedzie Pani niżej na sekcję podatku to tam na samym dole należy wybrać z listy odpowiedni składnik ( w miejscu "wybierz element..") tak jak zostało to pokazane na print screen powyżej . Ale najpierw niech Pani rozszerzy pierwszą  kolumnę ( ELEMENTY) bo nie zobaczy Pani składników... zgodnie z poniższym :713963990_Beztytuu2.thumb.png.894b31280001d2c9a2916cbc288aaa81.png

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 9 miesięcy temu...

Dzień dobry, jeśli mogę coś dopowiedzieć, to jeżeli Pani chce aby było widoczne na LP to trzeba wyciągnąć tą składkę na pasek, ale z reguły się tego nie robi bo ma Pani wyciągnięte w pełni składki ZUS pracownika i ta kwota się zgadza 113,43,(80,75+12,41+20,27) tak samo nie ma Pani wyciągniętej składki emerytalnej i rentowej od pracownika ale one wchodzą łącznie ze składką chorobową w składnik "SKŁADKI ZUS" w części po stronie pracownika czyli "Naliczenia" tak jak pisałam powyżej. 

 

pozdrawiam serdecznie

Link to postu

patrząc na zrzut który Pani wysłała ciężko stwierdzić, bo nie widać żeby pracownicy mieli wykazaną odrębnie tę składkę na zestawieniu zbiorczym, gdyż nie jest tam zdefiniowana, a pozostałe pozycje z podsumowań się zgadzają, domniemam że w "pozostałe" w naliczeniach ma Pani ujęte podstawy emerytalno rentowe/ lub chorobowe ?

Link to postu

Na pokazanym przez Panią wydruku listy płac w ogóle nie ma poszczególnych składek ZUS płaconych przez pracownika. Są tylko szczegółowe składki pracodawcy. Chorobowe płaci w całości pracownik dlatego na tym wydruku w ogóle tej składki nie widać.

47 minut temu, Marta Kapica-Pawęzka napisał:

tylko właśnie mam taki jeden przypadek gdy to nie jest wykazane - cała reszta pracowników ma i pytanie dlaczego

Proszę pokazać innych pracowników, którzy mają to wykazane.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...