Skocz do zawartości

Wersja demo

Polecane posty

Dzień dobry, zakupiliśmy programy Insert Nexo Pro, będziemy przechodzili za 2-3 miesiące z GT. Ściągnęłam sobie wersję Demo z podmiotem prezentacyjnym w celach szkoleniowych, Subiekt, Rachmistrz i Gestor uruchamiają się i wszystko ok, natomiast Gratyfikant nie uruchamia się, pojawia się komunikat: " wybrany podmiot prezentacyjny nie może być używany z bieżącym programem".

Proszę o pomoc, jak sobie z tym poradzić.

Link to postu
W dniu 7.01.2022 o 15:17, Monika Wojtania napisał:

Czy to nie "namiesza" mi w gratyfikancie GT ? 

Nie, tych programów nic nie łączy (technicznie rzecz biorąc).

W dniu 7.01.2022 o 15:19, Monika Wojtania napisał:

Ewentualnie, czy jest opcja odinstalowania tego pakietu i zainstalowanie jeszcze raz ?

No... ogólnie rzecz biorąc oczywiście jest, tylko po co?

Po ponownym zainstalowaniu zobaczy Pani z powrotem te same podmioty demonstracyjne, bo deinstalacja nie usuwa danych.

Tak więc poza nabraniem sprawności w instalowaniu i deinstalowaniu nic więcej Pani nie osiągnie 😉

Jeśli chce Pani usunąć te dema to od tego jest program serwisowy nexo.

Link to postu

Poświęciłam weekend, ale udało mi się zrozumieć i ogarnąć nexo, jednak mam jedną uwagę, napisał mi Pan:

W dniu 7.01.2022 o 14:30, Andrzej Kubik napisał:

Nie trafił mi się jeszcze taki przypadek, ale najprościej - proszę założyć drugi podmiot prezentacyjny, tym razem uruchamiając Gratyfikanta.

Nie jest możliwe uruchomienie gratyfikanta, po "zwykłym" zainstalowaniu demo, zawsze trzeba założyć drugi podmiot, żeby uzyskać do niego dostęp.

Link to postu

Proszę sobie ściągnąć demo i spróbować uruchomić gratyfikanta. Próbowałam to zrobić na 3 komputerach, bo myślałam, że to na moim jest jakiś kłopot. Przy próbie uruchomienia tego programu, już na starcie nie ma możliwości wyboru podmiotu ponieważ od razu pojawia się komunikat "wybrany podmiot prezentacyjny nie może być używany z bieżącym programem"

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...