Skocz do zawartości

Sprawdzarka cen dla Subiekta GT

Polecane posty

Przyszło info z Elzabu , ruszyło od strzała .

Dziękuję wszystkim za pomoc.

 

Typ kwerendy SQL: Zaawansowana

Kwerenda SQL:
SELECT LEFT(tw_Nazwa ,19) AS name, STR(tc_CenaBrutto1,8,2) AS price, tw_PodstKodKresk AS code
FROM tw__Towar INNER JOIN tw_Cena ON tc_Id = tw_Id WHERE tw_PodstKodKresk = :code OR tw_Id IN
(SELECT kk_IdTowar FROM tw_KodKreskowy WHERE kk_Kod = :code)

Link to postu
  • 1 rok później...
49 minut temu, Magdalena Szwałek napisał:

czy ktoś kojarzy albo ma w/w kwerendę SQL dla Subiekta NEXO? Jestem pena że widziałam na forum, a teraz nie mogę znaleźć. Dziękuję z góry.

Powinno pomoc. Robilem z 2 lata temu wiec nie pamietam. Trzeba odszukac i podac id cennika, z ktorego maja byc wyswietlane ceny.

 

 

SELECT LEFT(ModelDanychContainer.Asortymenty.Nazwa ,35) AS name, 
STR(ModelDanychContainer.PozycjeCennika.CenaBrutto,8,2) AS price,  ModelDanychContainer.KodyKreskowe.Kod AS code     
FROM    ModelDanychContainer.Asortymenty 
INNER JOIN ModelDanychContainer.PozycjeCennika  
ON ModelDanychContainer.PozycjeCennika.Asortyment_Id = ModelDanychContainer.Asortymenty.Id 
INNER JOIN ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow 
ON ModelDanychContainer.Asortymenty.Id = ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow.Asortyment_Id 
INNER JOIN ModelDanychContainer.KodyKreskowe   
ON ModelDanychContainer.KodyKreskowe.JednostkaMiaryAsortymentu_Id = ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow.Id     
WHERE   ModelDanychContainer.KodyKreskowe.Kod = :code AND ModelDanychContainer.PozycjeCennika.Cennik_Id = 100000

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 24.04.2023 o 19:08, Radosław Szachnowski napisał:

SELECT LEFT(ModelDanychContainer.Asortymenty.Nazwa ,35) AS name, 
STR(ModelDanychContainer.PozycjeCennika.CenaBrutto,8,2) AS price,  ModelDanychContainer.KodyKreskowe.Kod AS code     
FROM    ModelDanychContainer.Asortymenty 
INNER JOIN ModelDanychContainer.PozycjeCennika  
ON ModelDanychContainer.PozycjeCennika.Asortyment_Id = ModelDanychContainer.Asortymenty.Id 
INNER JOIN ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow 
ON ModelDanychContainer.Asortymenty.Id = ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow.Asortyment_Id 
INNER JOIN ModelDanychContainer.KodyKreskowe   
ON ModelDanychContainer.KodyKreskowe.JednostkaMiaryAsortymentu_Id = ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow.Id     
WHERE   ModelDanychContainer.KodyKreskowe.Kod = :code AND ModelDanychContainer.PozycjeCennika.Cennik_Id = 100000

Dziękuję bardzo za odpowiedź!

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 24.04.2023 o 19:08, Radosław Szachnowski napisał:

Powinno pomoc. Robilem z 2 lata temu wiec nie pamietam. Trzeba odszukac i podac id cennika, z ktorego maja byc wyswietlane ceny.

 

 

SELECT LEFT(ModelDanychContainer.Asortymenty.Nazwa ,35) AS name, 
STR(ModelDanychContainer.PozycjeCennika.CenaBrutto,8,2) AS price,  ModelDanychContainer.KodyKreskowe.Kod AS code     
FROM    ModelDanychContainer.Asortymenty 
INNER JOIN ModelDanychContainer.PozycjeCennika  
ON ModelDanychContainer.PozycjeCennika.Asortyment_Id = ModelDanychContainer.Asortymenty.Id 
INNER JOIN ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow 
ON ModelDanychContainer.Asortymenty.Id = ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow.Asortyment_Id 
INNER JOIN ModelDanychContainer.KodyKreskowe   
ON ModelDanychContainer.KodyKreskowe.JednostkaMiaryAsortymentu_Id = ModelDanychContainer.JednostkiMiarAsortymentow.Id     
WHERE   ModelDanychContainer.KodyKreskowe.Kod = :code AND ModelDanychContainer.PozycjeCennika.Cennik_Id = 100000

Dzień dobry, mam taki problem skopiowałem powyższy kod, lecz nie działa poprawnie, czy wraz z upływem czasu i masą aktualizacji Insert mógł zmienić coś w bazach danych subiekta Nexo? błąd jaki zwraca mi test jest następujący: (testowałem też odpowiednio podobną kwerendę dla GT i tam działa poprawnie), proszę o podpowiedź w czym może być problem. 

image.png.fec78983aeb7c827b62afae4b5c533ed.png

Link to postu
6 minut temu, Dawid Ciechanowski napisał:

Dzień dobry, mam taki problem skopiowałem powyższy kod, lecz nie działa poprawnie, czy wraz z upływem czasu i masą aktualizacji Insert mógł zmienić coś w bazach danych subiekta Nexo?

Mógł, ale tego nie zrobił.

 

7 minut temu, Dawid Ciechanowski napisał:

błąd jaki zwraca mi test jest następujący:

Nie zacytował Pan, ani nie pokazał Pan żadnego błędu.

 

7 minut temu, Dawid Ciechanowski napisał:

proszę o podpowiedź w czym może być problem. 

Posiada Pan cennik o id 100000 ?

Link to postu
8 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Mógł, ale tego nie zrobił.

 

Nie zacytował Pan, ani nie pokazał Pan żadnego błędu.

 

Posiada Pan cennik o id 100000 ?

Tak bardzo dziękuje nie zwróciłem uwagi że nie posiadałem cennika o id 100000, cenniki u mnie w bazie zaczynają się od wartości id 100001, Problem rozwiązany 🙂

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...