Skocz do zawartości

Zestawy produktow a Subiekt GT

Polecane posty

witam,

sprzedaje produkty w zestawach. np aukcja z zestawem 16 przekasek. Czy jest mozliwosc przypisania do tej aukcji 16 towarow? jesli nie to czy w subiekcie mozna stworzyc np towar o nazwie "zestaw 16przekasek" i zrobic cos w rodzaju "produkcji", klikajac 1 szt "16przekasek" z magazynu pobiera sie po 1 szt z 16 pojedynczych produktow.

czekam na odp

Link to postu
  • 5 lat później...

A ja podpytam czy coś się s tej sprawie zmieniło?

Czy da się jakoś ominąć tworzenie kompletów?

Mamy towar pakowany po 35szt a sprzedajemy go po 1szt ,5szt, 10szt

Narawdę musze tworzyć do wszystkiego komplety w subiekcie?

 

Jest to praca ręczna. A można przecież przyjąć 1op 35szt z przelicznikiem 35 i w sello mieć towar który z tego stanu pobierze np 5szt. 

Link to postu

Temat już wałkowałem na różne sposoby to w subiekcie to w sello i niestety... Obecna struktura programu tego nie dopuszcza. Nie przeskoczysz tego.

Zgłaszałem to do ST i mają to zapisane by stworzyć taki przelicznik (mnożnik) w sello by była możliwość sprzedawania na kartony, komplety czy jak ich tam zwał... Niestety opisy allegro pochłaniają tyle energii, że na razie nie ma mowy o wprowadzeniu tego przy najbliższych wersjach :(

Link to postu

@Patryk Tworek, za szybko myślę;) Chodziło mi o nowy edytor do opisów bez htmla ;)

 

A z tymi zestawami to rzeczywiście fajny pomysł! Że też na to nie wpadłem. No to zaczynam dzisiaj testy :)

Nasuwa mi się takie pytanie - czy jak stworzę zestaw to allegro przypisze do niego monety? One już same w sobie byłby rabatem dla klienta i nie musiałbym dokładać niczego od siebie.

Link to postu

Sprawdziłem teraz dokładniej. Na aukcjach jest jedna oferta tego przedmiotu. Sam ją grupowałem. Ale najwyraźniej już nie ma takiej możliwości... Pewnie allegro to wyłączyło, bo nie było zgodne z ich zamiarem... Chyba, że już czegoś nie pamiętam...

 

Pewnie jest teraz tak jak piszesz, trzeba było by mieć 2 aukcje z tym samym przedmiotem...

Link to postu

A pomijając fakt zestawów. Towar sprzedawany na paczki i na sztuki.

 

Mam indeks który jak wprowadzę do Subiekta i dodam mu dodatkową jednostkę miary pokazuje że na stanie jest np 10opx100 = w subiekcie widac to jako 1000sztuk. Analogicznie nie da się tego towaru sprzedać na paczki bo znów trzeba tworzyć komplet.

A gdyby sello umożliwiało wybór jednostki sprzedaży z subiekta? Tej dodatkowej w produkcie głównym?

Wtedy można towar sprzedawany na paczki i na sztuki w ten sposób podzielić bez tworzenia tysięcy indeksów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...