Skocz do zawartości

Niaktualne wartości na ekranie startowym sello

Polecane posty

Aukcje trwające (wystarczy spojrzeć na numery aukcji i widać, że to nie ta epoka) :

No właśnie.  Podejrzewam, że są to aukcje na tyle stare, że WebAPI nie udostępnia już żadnych informacji na ich temat.  Zresztą możesz to łatwo sprawdzić - wejdź w Moje Allegro do zakładki Sprzedane lub Niesprzedane (zależnie, czy były oferty) i zobacz, czy widzisz tam te aukcje.  Listingi w Moim Allegro i informacje udostępniane przez WebAPI powinny być spójne.

 

Aukcje przygotowane (ponad 1000 a na ekranie startowym 0):

Nie ma znacznika "Gotowa do wystawienia" - pewnie dlatego nie ma informacji na ich temat na stronie startowej.

Link to postu

Co do drugiego przypadku faktycznie - zmiana na "gotowa do wystawienia" prostuje numerki.

 

Co do aukcji kończących się to z tym zawsze miałem problem. Automatycznie kończyły się tylko te z ofertami. W pewnym momencie nie wytrzymałem i SQL-em zakończyłem część aukcji ale to mimo wszystko nie powinna być moja rola.

Link to postu

Co do aukcji kończących się to z tym zawsze miałem problem. Automatycznie kończyły się tylko te z ofertami. W pewnym momencie nie wytrzymałem i SQL-em zakończyłem część aukcji ale to mimo wszystko nie powinna być moja rola.

 

Zawsze poprawnie w Sello kończyły się tylko aukcje bez sprzedaży?  To dziwne, zwłaszcza że od kilku wersji Sello samo (tzn. bez pobrania takiej informacji z Allegro) kończy aukcje, jeśli tak wypada z daty zakończenia.  Może trzeba jednak pobrać pełne informacje - nie wydaje mi się (zwłaszcza jeśli dla aukcji ze sprzedażą wszystko działało poprawnie), no ale może niech się ktoś z Sello Team wypowie.  Dziwne też jest to, że na zrzucie ekranu z aukcjami trwającymi nie ma dat zakończenia - Sello z jakiegoś powodu ich nie pobrało.

Acha, aukcji bez ofert nie usuwasz z Mojego Allegro?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...