Skocz do zawartości

Propozycja - notatki dla siebie do trwających aukcji

Polecane posty

Witam,

 

Składam propozycję aby do trwających aukcji można było dodać notatkę dla siebie tak jak jest to przy transakcjach.

W trakcie trwania aukcji odkrywam błędy w aukcjach (np opis) lub np klient o coś zapyta i pasowałoby to dopisać do aukcji wystawianej ponownie.

Niestety nie mam gdzie tego zapisać i muszę to sobie zapisywać w zeszycie, np. dopisać w opisie parametr X, poprawić opis, podmienić zdjęcia itp.

 

Innym wyjściem byłoby powielenie aukcji i od razu wprowadzanie poprawek na bieżąco ale przecież każdy wie że na bieżąco się nie da bo są ważniejsze sprawy na głowie.

 

Bardzo proszę o taką funkcjonalność.

 

PS chyba że jest takie coś lub zbliżona funkcjonalność, a ja nie wiem jak to włączyć

 

Pozdrawiam

Link to postu

I jeszcze przyszedł mi do głowy:

 

klawisz F12 do uruchomienia kolejnej instancji Sello.

 

Tak jak to jest w Subiekcie bo muszę się co chwilę logować na swoje konto użytkownika w Sello

bo pracujemy na kilku kompach i nic nam nie da modyfikacja pliku Sello.xml

A w Subiekcie klawisz F12 załatwia wszystko :)

 

Pozdrawiam

Link to postu

Ja też dokładnie jak tadzimir uważam, że wystarczą notatki tylko do aukcji.

Przy ponownym wystawianiu aukcji żebym mógł je sobie sprawdzić, poprawić aukcje i wystawić aukcje ponownie już bez kopiowania notatek z zakończonej aukcji.

To by mi wystarczyło.

 

Jeśli dodatkowe pstryki nie są trudne do wprowadzenia to można to zrobić ale jeśli miałoby to wydłużyć proces wprowadzenia notatek do aukcji w Sello to szkoda czasu.

 

Orientacyjnie za ile wersji można spodziewać się tych notatek?

Link to postu

pstryczki nie są pewnie dużym problemem, natomiast problemem może być wydajność wyświetlania listy transakcji przy takim rozwiązaniu, która dodatkowo musiała by sprawdzić czy są notatki z aukcji (notatki z transakcji do paczek nie są kopiowane).

Jeśli nie ma takiej potrzeby to nawet lepiej.

 

Najwcześniej mogło by się to pojawić w wersji 1.12, ale to też zależy od tego ile błędów z 1.11 zostanie przesuniętych.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...