Skocz do zawartości

Przelew bez kredytu (BŁĄD?)

Polecane posty

Wersja 37.1

Wcześniej jeśli klient nie miał zezwolenia na kredyt, nie można było wybrać przelewu na jakimkolwiek dokumencie.
Teraz mogę wystawić fakturę na przelew, bez kredytu.

Błąd?
Może został poprawiony w najnowszej wersji?

 

EDIT:

Program blokuje przy próbie zapisu dopiero, zamiast braku możliwości wybrania formy płatności przelewu.
Więc wygląda że to jednak nie bląd, tylko zmiana. :)

Edytowane przez Jakub Jakowicki
Link to postu

Ciekawostka - doszedłem do źródła problemu i mojego zdziwienia.

Zawsze było tak, że nie mogłem w ogóle wybrać nawet opcji przelewu na dokumencie - dopóki klient nie miał zezwolenia na kredyt kupiecki.
Wczorajszego dnia nagle odkryliśmy że jednak się da i mocno się zdziwiliśmy, wyglądało nawet że program pozwala na wystawienie takiego dokumentu.
Ostatecznie wyszło jednak że w międzyczasie zmieniliśmy domyślny termin płatności dla Formy Płatności Przelew na 0.
Taka operacja sprawia że program zezwala na wystawienie faktury na przelew, dla klienta bez kredytu, z terminem 0.
Gdy ten sam klient otrzyma termin większy niż jedne - program blokuję zapis.
Po zmianie domyślnego terminu płatności dla Formy Płatności Przelew na wyższy niż 0 - sprawy wróciły do starego porządku, tzn. w ogóle nie da się wybrać przelewu na dokumencie.

Nie zgłaszam żadnego problemu, nie szukam pomocy - chciałem tylko wyjaśnić skąd się wzięło moje zdziwienie gdy stworzyłem temat. :)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...