Skocz do zawartości

Eksport paczek w formacie XLS

Polecane posty

Do tej pory wysyłałem tylko siódemką i korzystałem z programu sellotowebmobile7 (w trybie online).

 

 

Teraz chcę wysyłać paczki kurierem DHL, ale uzyskałem informację od przedstawiciela oraz informatyka, że nie mają podobnej aplikacji do sellotowebmobile7, (podobno kiedyś była ale przestała działać, i naprawiają błędy).

 

Informatyk kazał mi przesłać plik z paczkami w formacie XLS. (te pliki które zasysa program sellotowebmobile7). Ale nigdzie nie mogę znaleźć sposobu jak wyeksportować potrzebne pliki...

Link to postu

W wersji 1.11 planujemy wprowadzenie eksportu paczek, w tym standardowy sposób na tworzenie eksportów do różnych formatów. Jeśli zatem posiadacie "namiar" na osoby firm kurierskich zajmujące się integracją z oprogramowaniem innych firm to można polecić skontaktowanie się z nami w celu ustalenia szczegółów. Dzięki temu, w większym stopniu będziemy mogli zapewnić niezmienność eksportu danych i jego działanie na nowych wersjach Sello.

Link to postu

BarteK co do eksportu dla siódemki to nie ma łatwiejszej rzeczy jak zrobić eksport do pliku excela .xls według podanego u nich na stronie schematu. Wystarczy aby sello pobierało dane klientów i wprowadzało w odpowiednie pola w plik excela ( plik załączam )implis.zip

 

ulan przecież w tym programie WebMobile od Siódemki masz przycisk "Zapis XLS" a gdzie zapiszesz plik i co z nim zrobić to już Twoja sprawa :)

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...