Skocz do zawartości

Usługi dodatkowe w Sello

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze mi do głowy przyszły takie pytania:

 

1. Widziałem na Allegro, że takie usługi należy dodać do aukcji jako dodatkową opcję. Gdy dodam taką opcję, to Sello nie nadpisze mi tego ustawienia podczas synchronizacji starym sposobem?

 

obraz.png.9d9a009f2931e7c6f900d341ecb1fcfb.png

2. Czy jest możliwość przydzielenia dodatkowych usług poprzez Sello czy na razie tylko poprzez Allegro?

 

3.

W dniu 7.03.2022 o 08:57, Bartosz Rosa napisał:

Tak. Zamówienia z takimi usługami mają dodaną pozycję np. usługa: wniesienie, która jest przenoszona jako usługa jednorazowa na dokumenty do Subiekta.

obraz.thumb.png.96d2ced65e505cbf6ed646d16f4f9f3f.png

Rozumiem, że wtedy taka usługa będzie w tym miejscu w transakcji? Czy Sello pokazuje jakoś taką opcję przy liście transakcji Transakcje -> Do paczek, a jeśli nie to czy jest możliwość wyfiltrowania przez wyszukiwarkę transakcji z taką usługą?

 

Pozdrawiam

Link to postu
W dniu 11.03.2022 o 09:39, Mariusz Kownacki napisał:

Gdy dodam taką opcję, to Sello nie nadpisze mi tego ustawienia podczas synchronizacji starym sposobem?

Nie, jeśli będą pobrane pełne dane oferty po ustawieniu tych usług w Allegro.

W dniu 11.03.2022 o 09:39, Mariusz Kownacki napisał:

Czy jest możliwość przydzielenia dodatkowych usług poprzez Sello czy na razie tylko poprzez Allegro?

Niestety nie ma. Trzeba je przydzielić przez Allegro.

 

W dniu 11.03.2022 o 09:39, Mariusz Kownacki napisał:

Rozumiem, że wtedy taka usługa będzie w tym miejscu w transakcji? Czy Sello pokazuje jakoś taką opcję przy liście transakcji Transakcje -> Do paczek, a jeśli nie to czy jest możliwość wyfiltrowania przez wyszukiwarkę transakcji z taką usługą?

Tak, jest to traktowane jako normalna pozycja w transakcji i pozycja na dokumencie. Ma ona taką postać: Usługa dodatkowa: NAZWA-Z-ALLEGRO

W związku z tym, że jest to normalna pozycja, nie jest jakoś szczególnie traktowana na listach transakcji czy w filtrach. Będzie widoczna w dokumencie jako usługa jednorazowa oraz na liście magazynowej jako pozycja przy pakowaniu.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...