Skocz do zawartości

Banał - jak przdłużyć licencje ! ?

Polecane posty

Odnośnik do strony działa, ale najwyraźniej nie funkcjonuje ona już pod IE - a w takiej przeglądarce domyślnie otwierają się linki z wewnętrznego okna prezentującego HTML - które oparte jest na silniku IE. Niestety wymiana tego mechanizmu do prostych nie należy i licencję w takim przypadku należy zakupić w sklepie przez "normalną" przeglądarkę.

 

https://sklep.insert.com.pl/product/Sello-licencja-elektroniczna-abonament-roczny--s4770?Keyword=sello&

 

W Sello NX licencje będą bazować na Koncie InsERT i stamtąd będzie je można przedłużać przy użyciu dowolnej nowoczesnej przeglądarki. W Sello 1 te mechanizmy są już dość wiekowe i poprawa ich teraz mija się z celem.

 

Sklep InsERT zawsze wystawia fakturę, z definicji jest dedykowany dla firm. Faktura jest wysyłana po dokonaniu zakupu - nie trzeba nic zaznaczać.

 

Cytat

9. Po zrealizowaniu zamówienia, tj. po dokonaniu płatności przez Klienta i otrzymaniu przez niego kodu/kodów licencji programu/programów i/lub usług, Sprzedający wystawi Klientowi fakturę w formie elektronicznej, na co Klient akceptując niniejszy regulamin wyraża zgodę. W przypadku braku możliwości odebrania przez Klienta faktury elektronicznej, na jego dodatkową, odrębną prośbę, przesłaną na adres office@insert.com.pl, zostanie mu wystawiona i przesłana na wskazany adres faktura tradycyjna.

 

Link to postu

To już by trzeba było zweryfikować u źródła, czyli z działem sprzedaży, gdzie była zakupiona licencja. Dział oprogramowania (w którym pracuję) nie zajmuje się ani sklepem ani sprzedażą licencji, więc nie wiem jakie dokładnie tam są procedury. Sugeruję napisać na sales@insert.com i opisać problem.

 

Natomiast nie mam innych sygnałów aby był jakiś ogólny problem z formą zakupu przez sklep. Spora część użytkowników Sello tak kupuje licencję. Informacje do faktury można też zweryfikować w Sello wchodząc w rejestrację konta (podając identyfikator rejestracji jeśli nie ma go zapisanego w bazie danych). Nie wiem natomiast jak to się ma do procedury zakupu przez sklep czy telefonicznie - to już pewnie zależy jakie dane zostaną podane podczas zakupu. 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...