Skocz do zawartości

Aukcje "zniknęły" z Sello

Polecane posty

Problem pojawił się 10-09-2012. W Sello widoczne pozostały tylko aukcje wystawione tego dnia ( żaden filtr nie był włączony ) Oczywiście w zakładce Towary jako niewystawione figurują wszystkie towary oprócz tych których aukcje są widoczne.

Kolejnego dnia aukcje które były widoczne 10-09 również zniknęły.

 

Jednak podczas odbierania danych z serwisu ( i doświerzania F5 od czasu do czasu) aukcje się pojawiają. Widać je tylko do czasu gdy program skończy operację wyślij / odbierz . Potem znikają

 

Co może być powodem ? Czy ten problem mam tylko Ja :-(

Link to postu

Sprawdź też datę systemową w komputerze, który wykonuje synchronizację.  Nie znam wewnętrznych mechanizmów Sello, ale w pewnych sytuacjach oznacza ono aukcję jako zakończoną, jeśli powinna taka być ze wzgl. na upływ czasu - tak więc jeśli lokalnie masz zegar z przyszłości to tak się może zdarzyć.

Możesz też zajrzeć do zakończonych, czy widać tam brakujące aukcje - jeśli tak to pewnie to właśnie ten problem.

Link to postu

Reset filtrów nie pomaga

 

Data systemowa na serwerze oraz na pozostałych kompach poprawna

 

Aukcji brak

 

Natomiast -> Zakładka Towary - w oknie na dole Aukcje są !!!

Kilka sprawdziłem , są tak jak w serwisie allegro

 

Jednak zakładka Aukcje Trwające jest ciągle pusta

 

Uwaga. Podczas odbierania/wysyłania aukcje się pojawiają ( po F5 )

Po zakończeniu czynności wyślij/odbierz aukcje nikną

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...