Skocz do zawartości

Rewizor nexo : wprowadzając BO nie mam możliwości dodania kont np. środków trwałych

Polecane posty

Wprowadzając BO nie mam możliwości dodania kont np. środków trwałych, gdyż nie są widoczne nawet na liście (F2) kont księgowych.

Widać tylko konta 200-... , 210-..., .... 249-... .... same rozrachunkowe.

Co zmienić, żeby widoczne były konta BILANSOWE?

 

Link to postu
21 minut temu, Ksiegowosc Kancelaria Anna napisał:

Nie wiem do końca jaka jest tego logika, ale wpływa na to opcja grupuj/nie _grupuj zapisów na kontach rozrachunkowych ...

"Nie grupuj" -> Konta bilansowe

Na pewno konta środków trwałych skonfigurowała Pani jako rozrachunkowe ? Pomimo prośby nie pokazała Pani planu kont.

 

22 minuty temu, Ksiegowosc Kancelaria Anna napisał:

"Gruupuj" -> tylko konta rozrachunkowe

Proszę spojrzeć na sekcję poniżej o nazwie "Pozostałe konta bilansowe."

Link to postu
4 minuty temu, Jarosław Domin napisał:

Konta zaciągnięte przy imporcie danych z GT:

Na zrzucie ekranu nie widać przecież ani jednego środka trwałego - informacje te znajdują się na drugiej zakładce "Plan kont z elementami kartotek".

 

5 minut temu, Jarosław Domin napisał:

... niestety nie przeszły jako rozrachunkowe :(

A dlaczego miały być rozrachunkowe, w GT były - nigdy nie spotkałem się w praktyce z takim planem kont ? Jeszcze raz - to jest forum, nie widać Pani ekranu, proszę pokazywać wszystko o czym Pani pisze.

 

--

 

Czy przeczytała Pani moją poprzednią odpowiedź, cytat:

15 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:
40 minut temu, Ksiegowosc Kancelaria Anna napisał:

"Gruupuj" -> tylko konta rozrachunkowe

Proszę spojrzeć na sekcję poniżej o nazwie "Pozostałe konta bilansowe."

 

--

 

40 minut temu, Ksiegowosc Kancelaria Anna napisał:

Nie wiem do końca jaka jest tego logika

Może warto przed rozpoczęciem korzystania z programu przeszkolić się z jego obsługi, GT i nexo mają wiele podobnych rozwiązań, ale maja też wiele istotnych różnic.

Link to postu

 

2 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:
3 godziny temu, Jarosław Domin napisał:

... niestety nie przeszły jako rozrachunkowe :(

A dlaczego miały być rozrachunkowe, w GT były - nigdy nie spotkałem się w praktyce z takim planem kont ? Jeszcze raz - to jest forum, nie widać Pani ekranu, proszę pokazywać wszystko o czym Pani pisze.

Gdzie zrzut ekranu planu kont z GT (dla wyjaśnienia poprawności przeniesienia planu kont z GT do nexo) ? 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...