Skocz do zawartości

[Wzorce] Dokument.Pozycje.FormatSymbolu

Polecane posty

We wzorcach jest łatwy dostęp do:

image.png.b0d7ab8231b4d3f7f7d93c6c7da75d4b.png

Czy jest coś takiego jak w tytule (Dokument.Pozycje.FormatSymbolu)? Chodzi o samą jednostkę miary.

 

Wiem, że dałoby radę ją samemu wyskubać (rozdzielić Dokument.Pozycje.FormatIlościZSymbolem), ale to trzeba myśleć nad różnymi scenariuszami, bo Symbol może mieć też liczby, spacje, itp.

 

Jak nie ma - można liczyć na dodanie?

 

Ew. czy możecie potwierdzić, że Dokument.Pozycje.FormatIlościZSymbolem zawsze ma formę:

{...} SYMBOL

?

 

Edytowane przez Ernest Sadowski
Link to postu
47 minut temu, Jacek Izydorczyk napisał:

A co to ma mieć na celu?

Symbol jednostki jest przecież dostępny tutaj: Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAsortymentu.JednostkaMiary.Symbol

Gamekyo : Blog : JVC a encore frappée ! 16/20 pour Warcraft III Remaster  !!!!!

 

Dzięki!

Widziałem to, ale jakoś mi to w głowie się zrozumiało jako główna jednostka miary (ta stała w widoku edycji Asortymentu, a nie ta przypisana na pozycji dokumentu).

Edytowane przez Ernest Sadowski
Link to postu
7 minut temu, Ernest Sadowski napisał:

ale jakoś mi to w głowie się zrozumiało jako główna jednostka miary (ta stała w widoku edycji Asortymentu, a nie ta przypisana na pozycji dokumentu)

Ta będzie tutaj: Dokument.Pozycje.AsortymentWybrany.Asortyment.PodstawowaJednostkaMiaryAsortymentu.JednostkaMiary.Symbol

:)

 

Link to postu
7 godzin temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Symbol jednostki jest przecież dostępny tutaj: Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAsortymentu.JednostkaMiary.Symbol

A tutaj poprawkę dla potomnych - symbol wybrany na dokumencie jest w rzeczywistości w:

Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAs.JednostkaMiary.Symbol

 

Podobna akcja z np. precyzją:

Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAsortymentu.JednostkaMiary.Precyzja

Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAsortymentu.Precyzja

Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAs.JednostkaMiary.Precyzja

Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAs.Precyzja

 

...i całej masie innych pól, których nazewnictwo się czasem wielokrotnie powiela.

 

Z jakiegoś powodu niektóre dane są w X, a inne w Y (co się kupy nie trzyma).

Edytowane przez Ernest Sadowski
  • Lubię to 1
Link to postu
6 godzin temu, Ernest Sadowski napisał:
13 godzin temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Symbol jednostki jest przecież dostępny tutaj: Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAsortymentu.JednostkaMiary.Symbol

A tutaj poprawkę dla potomnych - symbol wybrany na dokumencie jest w rzeczywistości w:

Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAs.JednostkaMiary.Symbol

Faktycznie, wygląda na to, że JednostkaMiaryAsortymentu, to jednostka magazynowa pozycji, a JednostkaMiaryAs, to jednostka wybrana na pozycji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...