Skocz do zawartości

niepoprawna ilość aukcji trwających/zakończonych

Polecane posty

potwierdzam coś złego się dzieje, zauważyłem to w zakładce towary przy ustawionym filtrze "stan niezerowy" "niewystawione" pokazuje 1200 towarów, a powinien ~300.

Okazuje się ,że data wystawienia/zakończenia wskazuje na 1970 rok.

 

Edit: Pobranie pełnych informacji o aukcji chyba pomaga... btw. może Team Sello wymyśli jakąś blokadę przed takimi efektami z allegro? (wystawiłem niepotrzebnie kilkanaście aukcji)

Link to postu

a już myślałam, że mi się baza posypała, bo nikt tu nic w południe nie napisał ... uffff

Potwierdzam. Pokazuje z 300 aukcji 47, 75, 101, jakieś zupełnie losowe ilości. Ściąga poprawnie, pokazuje ok 300, ale na liście jakaś wolna amerykanka, co wejście w zakładkę "aukcje trwające" to inna ich liczba na liście.

 

Link to postu

u mnie po pobraniu aukcji metodą: "Pełne informacje o aukcjach (niezbędne do ponownego wystawienia aukcji)" ilość aukcji na allegro zgadza się z ilością z Sello.

 

Edit: Kręciło 1h ale wygląda na, że jest ok.

 

Edit 2: Niestety ponowne pobranie aukcji już z dziennikiem... i problem wraca fak  >:(

Link to postu

Wymuszenie parametrów nie pomogło, ale pobranie wszystkich aukcji od zera wreszcie znalazło te 300 aukcji. Widzę jednak po wcześniejszym poście, że to było chwilowe...  Przynajmniej odzyskałam aukcje dziś do wznowienia...

Przejrzałam forum WebApi i nic nie znalazłam o tych kłopotach. Użytkownicy innego programu do obsługi aukcji tez nie mają tych problemów, czyli Sello Team... do roboty ;-)

 

EDIT: po odznaczenia "pełne informacje o aukcjach/ ze sprzedażą/ bez sprzedaży" z 301 mam 101....... cudo..... Dobrze, że chociaż zdążyłam wznowić niektóre...

Link to postu

Jest to problem z Allegro. Dla części aukcji zwracana data rozpoczęcia i zakończenia aukcji to 1970-01-01 01:33:32.

 

Wysyłamy zatem zgłoszenie błędu do Allegro i pozostaje czekać na poprawkę.

 

Czy wiadomo kiedy usterka zostanie usunięta?

 

chyba allegro samo nie wie kiedy...

 

http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1620257-doMyAccount2-niepoprawna-data-rozpocz%C4%99cia-zako%C5%84czenia-aukcji

Link to postu

A mi dodatkowo w połowie aukcji pozrywało połaczenia z subiektem. Czy ktoś wie czy one się same powiążą czy pozostaje tryb manulany 2500szt :o

 

nie, nie powiążą się same.

 

 

coś w sprawie wiadomo? Problem jest nadal. Panuje chaos, aukcje się lawinowo kończą, a wystawianie ich leży. ZALEGŁOŚĆI  :-[

Link to postu

Trochę to dziwne, bo dane w zakładce towarów, przynajmniej w pewnej części liczone są dynamicznie na podstawie danych o aukcjach. Można prosić trochę więcej szczegółów? Może być na maila sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku. Chodzi o jakieś zrzuty ekranu obrazujące problem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...