Skocz do zawartości

[Sfera] e-Faktura - kilka pytań.

Polecane posty

1) Czy będzie możliwe Sferyczne wysyłanie wygenerowanych e-faktur? Analogicznie, czy będzie możliwe Sferyczne ich generowanie na podstawie dokumentów sprzedaży. Chcielibyśmy utrzymać możliwość edycji wystawionej faktury, w przypadku błędu, a nikt pewnie też nie będzie siedział i wysyłał ich ręcznie.

2) Dodatkowo, czy wysyłanie e-faktur, będzie podłączone pod jakieś uprawnienie - nie chciałbym, aby każdy użytkownik dostawał informacje o nie wysłanych e-fakturach.

 

 

Link to postu
20 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

1) Czy będzie możliwe Sferyczne wysyłanie wygenerowanych e-faktur? Analogicznie, czy będzie możliwe Sferyczne ich generowanie na podstawie dokumentów sprzedaży. Chcielibyśmy utrzymać możliwość edycji wystawionej faktury, w przypadku błędu, a nikt pewnie też nie będzie siedział i wysyłał ich ręcznie.

2x Tak (generowanie e-Faktur będzie tylko do istniejących dokumentów sprzedaży zarówno sferą jak i w programie).

20 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

2) Dodatkowo, czy wysyłanie e-faktur, będzie podłączone pod jakieś uprawnienie - nie chciałbym, aby każdy użytkownik dostawał informacje o nie wysłanych e-fakturach.

Tak, będą uprawnienia, ale informacja o niewysłanych akurat będzie pokazywana każdemu operatorowi.

18 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

3) Czy przy pobieraniu e-faktur, wystawionych dla naszego podmiotu, będzie możliwe ich powiązanie z już istniejącym FZ?

Tak

18 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

4) Czy wystawianie FZ z pobranej e-faktury, może wywoływać tworzenie tego FZ na podstawie wskazanych PZ dla wybranego klienta?

W pierwszej wersji nie, ale mamy to zapisane.

Zgodnie z planami w poniższym temacie, w wersji 41 InsERT nexo  w Laboratorium zostanie udostępniona możliwość przetestowania funkcjonalność Krajowego Systemu e-Faktur.
Link to postu
Godzinę temu, Przemysław Werner napisał:

Tak, będą uprawnienia, ale informacja o niewysłanych akurat będzie pokazywana każdemu operatorowi.

Myślę, że to wymagało by zmiany. Po co magazynierowi ta informacja. Tym bardziej w firmach, gdzie ten proces będzie się odkładać. Ja bym to połączył z uprawnieniem do wysyłania ręcznego e-faktur ;)

Godzinę temu, Przemysław Werner napisał:

Zgodnie z planami w poniższym temacie, w wersji 41 InsERT nexo  w Laboratorium zostanie udostępniona możliwość przetestowania funkcjonalność Krajowego Systemu e-Faktur.

Wiem o tym, postaram się to sprawdzić, ale po obejrzeniu filmików, pojawiło mi się w głowie kilka pytań i chciałem im się za czasu podzielić, to może jeszcze zdążą się zrealizować przed ostateczną wersją ;)

Godzinę temu, Przemysław Werner napisał:
20 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

3) Czy przy pobieraniu e-faktur, wystawionych dla naszego podmiotu, będzie możliwe ich powiązanie z już istniejącym FZ?

Tak

Rozumiem, że pewnie ten proces też będzie dostępny Sferycznie - mamy nasz system obiegu dokumentów zakupowych i może byłbym wtedy w stanie to jakoś powiązać.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...