Skocz do zawartości

Eksport towarów z sello do subiekta

Polecane posty

Nie da się standardowo - jeżeli chodzi o funkcje programu. Napisałem kiedyś mały programik do importu faktur do subiekta, myślę, że bez problemu można go przerobić pod Twoje potrzeby. Powiedz tylko, jak wyglądają u Ciebie towary?

 

Symbol, nazwa, cena? Czy jeszcze dodatkowe cechy i atrybuty?

 

Całość polegałaby na wyciągnięciu z bazy wszystkich towarów z Sello, następnie mały skrypcik i eksport do pliku .epp, który łyka bez problemu Subiekt.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Panowie, podbijam temat.

Mam około 700 produktów w sello, stawiam sklep na presta shop i potrzebuje te towary tam wrzucić.

Chyba najprostsza opcja (na pierwszy rzut oka) to przeniesienie towarów z sello do subiekta, a stamtąd do presta shop. I tu pojawiają się schody...

 

Czy ktoś z Was potrafi przenieść te dane z sello do SGT lub bezpośrednio na presta?

 

Pozdrawiam!

Link to postu

Panowie, podbijam temat.

Mam około 700 produktów w sello, stawiam sklep na presta shop i potrzebuje te towary tam wrzucić.

Chyba najprostsza opcja (na pierwszy rzut oka) to przeniesienie towarów z sello do subiekta, a stamtąd do presta shop. I tu pojawiają się schody...

 

Czy ktoś z Was potrafi przenieść te dane z sello do SGT lub bezpośrednio na presta?

 

Pozdrawiam!

 

Sello działa w drugą stronę - przenosi towary z Subiekta do Sello.

Warto dodać te towary do Subiekta, bo dzięki temu otrzymamy możliwość drukowania paragonów i faktur bezpośrednio z Sello.

 

Niestety nie znam żadnego rozwiązania zewnętrznego do automatyzacji tego procesu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...