Skocz do zawartości

nadawanie analityki kolejnego poziomu np 10,11...

Polecane posty

Z podstaw obsługi programu - długość analityki określa długość pierwszej nadanej analityki... Możliwości:

  • wykorzystać analityki literowe
  • usunąć/przenieść zapisy, usunąć analityki, nadać dwuznakowe analityki, przywrócić zapisy
  • zlecić serwisantowi zmianę długości analityk 
  • Dziękuję 1
Link to postu
44 minuty temu, Danuta Cholewa napisał:

dziękuję za odpowiedzi, ale nie satysfakcjonuje mnie żadna..

Jak często powtarzam - nie jestem od "pocieszania" tylko od "informowania" - informacje mogą być dobre lub złe, to nie zależy ode mnie tylko od pytania / osoby zadającej pytanie.

 

Uważam też, że możliwość rozwiązania problemu to ta "dobra" wiadomość, wielu problemów nie da się rozwiązać.

 

46 minut temu, Danuta Cholewa napisał:

informacja, ze mam usunąć zapisy i stworzyć od nowa jest trochę niepoważna, tak samo jak zmiana przez serwisanta. Przecież rodzi to dodatkowe koszty,...

Dlatego wszystkim polecam poznać podstawy obsługi, w tym ograniczenia / znane problemy programu przed rozpoczęciem korzystania z niego, gdyż poprawa błędów generuje dużo większe, często nieporównywalnie większe koszty niż ich unikanie.

 

Zwracam też uwagę, że podałem 3 rozwiązania, gdzie pierwsze było dostępne dla użytkownika i nie generuje dodatkowych kosztów - nie odniosła się Pani do niego. Plan kont nie jest na całe życie - w kolejnym roku obrotowym będzie można zmienić analityki literowe na dwuznakowe.

 

53 minuty temu, Danuta Cholewa napisał:

...a powinno być proste do zmiany dla użytkownika.

Zgadzam się z Panią, ale to nie zmieni funkcjonalności programu.

 

Dodam również informacyjnie, że takiego ograniczenia nie ma linia nexo (analityki mogą mieć zmienną długość, mogą być dłuższe niż 5 znaków, można zmienić numer konta kiedy posiada zapisy), polecam zmianę (tylko ze wparciem doświadczonego serwisanta, więcej funkcjonalności wymaga lepszego poznania programu).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...