Skocz do zawartości

Problem z allegro nie pelna nazwa towaru

Polecane posty

U mnie też - pojawiło się takich trochę wczoraj, dziś przez większość dnia był na szczęście spokój i teraz znowu zaczęły wyskakiwać, mam prawie 30 takich zakończonych aukcji.  Na Allegro jest z nimi wszystko OK i, przeciwnie niż u nagyc, problem występuje tylko dla aukcji bez ofert, głównie dla zakończonych (w trwających mam może drugie tyle aukcji).  Z tego, co widzę tytuł jest obcinany do 31 znaków, po czym kasowana jest ew. końcowa spacja, chociaż jeden mam obcięty bardziej, do 26 znaków (tzn. jeden taki przyuważyłem).

Link to postu

Witam

Problem jest już od ponad miesiąca. Wczoraj wysłałem nawet logi do sello podejrzewając problem z programem sello.

Niestety kiedy zobaczyłem problem także w przeglądarce to wina okazała się po stronie allegro.

Napisałem do nich maila i dostałem odp.

 

"Witam.

 

Dziękuję za kolejną wiadomość.

 

Dział techniczny Serwisu nie potwierdził problemu. Sugeruję wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki lub skorzystanie z innej.

 

Pozdrawiam,

 

--

Kinga Skarupa

Zespół Allegro"

 

 

Oczywiście wyśmiałem Panią  :(

 

Niedziękujący allegro

Link to postu

Mam ten sam problem. Dopiero po kilkukrotnym ściągnięciu aukcji są pełne tytuły.

 

To jest lepszy cyrk.  Przykład z wczoraj:

1. Siadam do wznawiania aukcji - kilka/kilkanaście ostatnich jest obciętych (akurat te, które mam wznowić).  Cóż, może ponowne pobranie załatwi sprawę...

2. Załatwiło.  Do pewnego stopnia - te, które miałem wznowić mają już poprawne tytuły, wznawiam.  Jednocześnie jednak skończyło się kilkanaście kolejnych aukcji i tu już tytuły są obcięte.  Pobieram dane po raz kolejny.

3. OK, mam poprawne tytuły tych kilkunastu, które chciałem wznowić w pkt. 2 (z wyjątkiem jednej - tu się uparł i musiałem poprawić ręcznie).  Jednak w przypadku kilkudziesięciu starszych aukcji (tych z pkt. 1 i trochę starszych) tytuły są znowu obcięte - granica wypada dokładnie tak, że tam, gdzie przed pobraniem danych kończyły się poprawne i zaczynały obcięte teraz kończą się obcięte i zaczynają poprawne.  Na szczęście aukcje mam wznowione i zmiany w tych starszych mnie już generalnie nie ruszają, ale totolotek jest kompletny na ten moment.  Tzn. na wczoraj późnym wieczorem tak właściwie.

 

Dziś wznawianiem aukcji zajmuje się pracownik, więc tak szczegółowo tego nie śledzę, ale właśnie widzę identyczny motyw - miałem wyświetloną listę aukcji, dokładnie 32 mieszczą się na ekranie, z czego najnowsze 8 miało obcięte tytuły (pozostałe OK).  W międzyczasie ktoś pobrał dane, odświeżyłem zawartość okna (F5) i teraz mam te same 32 aukcje, z tym że 8 najnowszych jest dobrze, a wszystkie starsze mają obcięte tytuły.

 

Z wypowiedzi na forum wnioskuję, że u każdego ten problem objawia się nieco inaczej - ale ogólnie jazda jest bez trzymanki...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...